Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki projekt domu
#11
Według mnie najważniejsze są porządne okna które długo wytrzymają. polecam od siebie tą firmę -> okna rzeszów
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Mi również przydałoby się teraz jakieś dobre i godne zaufania biuro projektowe Poznań to miasto w którym szukam takiego biura. Słyszałam że na ulicy Obornickiej 278 jest jakieś dobre biuro Pana Karola Okońskiego. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia? Czy zamawialiście tam projekt swojego domu? I co, jesteście zadowoleni?
Odpowiedz
#13
Ja szukałam projektu ale ostatecznie skorzystałam z pracowni projektowej z Wrocławia i jesteśmy zadowoleni. Każdy gotowy projekt miał coś do poprawy wg. naszych oczekiwań.
Odpowiedz
#14
Uśmiech
Odpowiedz
#15
W takim razie jeżeli przyszedł moment na projekty domów to moim zdaniem warto korzystać z różnych dostępnych opcji gotowych od cenionych biur architektonicznych. Tutaj bardzo dobrze wygląda oferta Archon którzy w zakresie domów jednorodzinnych mają bardzo rozbudowaną ofertę. No i ceny są przystępne, więc dużo bardziej się to po prostu nam opłacało niż wykonać pełny projekt indywidualnie pod swoje potrzeby.
Odpowiedz
#16
Ważne jest to, aby projekt domy był funkcjonalny i spełniał nasze oczekiwania. W dodatku ważne jest to, aby nie przekroczył naszych możliwości finansowych. Ceny materiałów budowlanych w obecnych czasach poszybowały w górę i warto wziąć to pod uwagę. Jeśli chodzi o materiały dobrej jakości w atrakcyjnej cenie, to ze swojej strony polecam zajrzeć tutaj i zapoznać się z pełną ofertą https://www.pomorskiefirmy.pl/kaszubskie...ia-zukowo/ .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Jeżeli budujesz dom to najpierw musisz mieć projekt i wtedy radzę wybrać coś spośród tych https://archeton.pl/169-projekty-polecane Jest to sprawdzone biuro projektowe które ma masę propozycji w dobrych cenach. Na pewno dzięki nim dostaniesz to czego oczekujesz.
Odpowiedz
#18
Na pewno projekt domu musi spełniać potrzeby domowników, dlatego trzeba przemyśleć rozmiary. Mi podobają się projekty domów firmy Domywstylu. Są nowoczesne, a do wyboru są m.in. domy parterowe, piętrowe, w stylu stodoły czy z garażem. Można nawet znaleźć projekty domków letniskowych. Do tego otrzymacie kosztorys. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze.
Odpowiedz
#19
Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi, z których sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie firmy, która produkuje garaże blaszane, domki ogrodowe, wiaty, kojce dla psów, bramy garażowe, to polecam Wam sprawdzić oferte firmy Stalmex - https://blaszaki.com.pl/kategoria-produk...-dla-psow/ .
Odpowiedz
#20
Dla tych co się nie orientują w sieci jest dostępny chociażby katalog knr online gdzie wygodnie możecie sprawdzić wszelkie niezbędne informację z tym związane. Także warto zajrzeć Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama