Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
echo serca - to nie boli
#1
Heart 
Witam. Znajoma ma mieć robione badanie echo serca Gdynia i wymyśliła sobie, że go nie zrobi, bo się boi, że to boli.
Pomóżcie mi ją przekonać, że lekarze nie kłamią i naprawdę nie ma się czego bać.
Odpowiedz
Heart 



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tutaj masz w Wawie echo serca w dobrej cenie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Ale bardziej chodzi o to, że mają dobre terminy i dobre podejście do pacjentów. Widać zaangażowanie, jest przypomnienie o badaniu, przygotowanie do niego. Wchodzi na wizytę bez czekania w kolejce. Masz opcję konsultacji, wychodzisz świadomy sytuacji. No i tutaj korzystasz z badania bez skierowania. Moim zdaniem tak właśnie to powinno przebiegać.
Odpowiedz
#3
Jak chodzi o badania to polecam ofertę https://www.lbg.com.pl/nod2-3020insc/ wydaje mi się, że cena jak najbardziej idzie w parze z jakością. Wejdzcie na tą stronę i dajcie znac czy wpis okazał się pomocny.
Odpowiedz
#4
Nie mamy nic cenniejszego niż nasze zdrowie, warto więc o nie odpowiednio zadbac.

wynajem kamery arri alexa mini lf poznań
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem zawsze jest dobry czas na to, żeby zadbać o swoje serce i regularnie się badać. Niestety ale powikłania po zawale serca potrafią być bardzo poważne i mogą rzutować na jakość życia. Mogą być to na przykład uporczywe duszności. Wiedzieliście o tym?
Odpowiedz
#6
No niestety wiele osób boi się badań, dlatego też ich nie robią, co jest ogromnym błędem. Szczególnie o nasze serca trzeba dbać, jeśli tylko tego potrzebuję. Sprawdźcie sobie ofertę tego miejsca kardiolog-kielce.pl, jeśli poszukujecie specjalistów, którzy bez żadnego problemu będą mogli Wam pomóc.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Oczywiście, że nie i ja jestem nawet zdania, że wszelkiej maści badania powinniśmy wykonywać regularnie. Jeżeli chodzi o mnie to ja również jestem bardzo zadowolony z posiadania przenośnego EKG http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ więc tak naprawdę polecam każdemu takie rozwiązanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama