Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny biznes a nałóg
#1
Od pewnego czasu biznes się nie kręci, nie mamy tak wielu zamówień, klientów i kompletnie nie wiem jak to zmienić. przez te problemy i myśli wpadłem w alkohol i teraz ciężko mi się bez niego obejść. Czy ktoś z was stosował wszywkę odtruciewarszawa.pl ? Jak długo trwało to aby wyjść wreszcie na prostą i poczuć się lepiej? czy chodziliście na terapię?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://medox.org.pl/ . Tutaj odbywała się moja terapia w związku z uzależnieniem od alkoholu i powiem wam, że dzięki niej w końcu udało mi się stanąć na nogi
Odpowiedz
#3
Rzeczywiście leczenie uzależnień prywatnie warszawa daje duże rezultaty, jednak podstawą jest zgoda osoby na takie leczenie i jego chęć wyjścia z nałogu. Oczywiście pomoc rodziny tutaj również jest bardzo ważna
Odpowiedz
#4
W takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać terapia u psychologa. Polecam zainteresować się, na czym polega terapia uzależnień Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Myślę, że to będzie najlepsze wyjście z sytuacji.
Odpowiedz
#5
(28.06.2022, 16:53)wokis napisał(a): Od pewnego czasu biznes się nie kręci, nie mamy tak wielu zamówień, klientów i kompletnie nie wiem jak to zmienić. przez te problemy i myśli wpadłem w alkohol i teraz ciężko mi się bez niego obejść. Czy ktoś z was stosował wszywkę odtruciewarszawa.pl ? Jak długo trwało to aby wyjść wreszcie na prostą i poczuć się lepiej? czy chodziliście na terapię?

Uważam, że warto zająć się problemem kompleksowo, a znam temat z autopsji. Polecam Poradnię Terapii Uzależnień - W Zaciszu. Praca terapeutyczna na wielu płaszczyznach, stała opieka specjalistów i wypracowanie technik, które pozwalają pozostać w trzeźwości.
Odpowiedz
#6
Nie mam gotowej odpowiedzi, to wymaga głębszej refleksji. Ważne jest, aby szanować różne punkty widzenia.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Marka Alcohit to jeden z producentów alkomatów, który cieszy się uznaniem na rynku. Strona https://alko-maty.pl/19-alkohit oferuje różne modele alkomatów tej marki, które łączą w sobie precyzję pomiarów z łatwością obsługi. Jeśli poszukujesz niezawodnego alkomatu, warto zwrócić uwagę na produkty marki Alcohit.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama