Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplement na odchudzanie
Aż głupio się przyznać, ale nie zdążyłam przed latem z odchudzaniem. Ograniczyłam się troszkę i prawie nie przytyłam, ale jednak nie miałam głowy, czasu, ani pieniędzy na to, żeby się odchudzić. Teraz jednak już mam i chciałabym zacząć. Pytanie tylko, czy i jaki suplement pomoże mi w odchudzaniu? Czy coś powinnam zażywać, a może po prostu postawić na dietę i ćwiczenia fizyczne? Jak myślicie?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Przed latem to nie ma szans, żebyś się zdrowo odchudziła. Mówię oczywiście w sytuacji, kiedy ważysz, powiedzmy, o 20% za dużo. Wtedy to na pewno nie całość nie zostanie przez Ciebie spalona. Co do mniejszej wagi, to co innego. Powinnaś iść do dietetyka i to z nim ustalać indywidualne zasady. Co do suplementów, to SARM podobno działa. Wpisz sobie "spalacz tłuszczu" w sieci i na pewno znajdziesz wyjaśnienie. Ja wiem tylko, że są bezpieczne i można je posiadać legalnie.
Odpowiedz
Zwolenniczką suplementów nie jestem. Moim zdaniem warto postawić na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną to wystarczy żeby zdrowo żyć a szczupła sylwetka sama się pojawi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości