Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymarzone wakacje
#91
Ja marzyłam z Francji i to realizuję, bo skorzystałam z tego, że biuro Itaka ma dużo dobrych ofert, takich jak promocja czwartek, czwarteczek, czwartunio. - https://www.itaka.pl/czwartunio/ i zapłaciłam naprawdę niewiele za to.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#92
Ja zawsze marzyłam, żeby lecieć na Zanzibar z biurem Itaka, gdzie byli pierwsi i są najwięksi na wyspie.
Odpowiedz
#93
W tym roku spełniam swoje marzenie i lecę na Zanzibar z biurem podróży Itaka. Mają najbogatszą ofertę wypoczynkową na Zanzibarze i to, co mnie w pełni do nich przekonało - bezpośredni lot Dreamlinerem Warszawa-Zanzibar.
Odpowiedz
#94
Ja staram się wyrwać chociaż na jeden weekend w miesiącu, teraz w lipcu Jezioro Como, Mediolan, Werona a potem Hel
W lipcu myśle o Bratysławie i spływie kajakowym w okolicach Bolesławca (oraz zwiedzanie muzeum ceramiki i zamku Kliczków.)
Na wrzesień planuje Skandynawię a w październiku Alzacja Wink

Zaczynam również poważnie zastanawiać się nad zrobieniem sobie kursu żeglarskiego na naszych polskich Mazurach https://otss.pl/podstawy-zeglarstwa-jak-...-zeglowac/
Odpowiedz
#95
Ja serdecznie polecam biuro podróży Itaka całym sercem! Zawsze wychodzą naprzeciw potrzeb klientów, np. rodzinne wakacje czy Itakarma dla par ceniących sobie intymność. W swojej ofercie mają wakacje na każdą kieszeń. Mając świadomość, jak długo działają na rynku, bo aż 33 lata, ufam im i jak do tej pory nigdy się nie zawiodłam!
Odpowiedz
#96
Zdarza się tak, że jadąc z rodziną na wakacje, trzeba wziąć z sobą komputer do pracy. Bezpieczniej byłoby, aby móc go ubezpieczyć. Do niedawna nie mogłam u nikogo znaleźć takiego ubezpieczenia, a dziś przeczytałam, że TuEuropa stworzyło interesującą ofertę, która, jak mniemam znajdzie bardzo wielu chętnych - ubezpieczenie sprzętu mobilnego i RTV https://tueuropa.pl/app2U-sprzet-mobilny-i-rtv
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#97
Jasne, że tak! Przecież wakacje to czas, gdzie się wypoczywa i relaksuje. Moim zdaniem jeśli chodzi chociażby o planowanie wyjazdów, to możliwości jest wiele. Na stronie https://www.kochamwakacje.pl/ czytałem o ciekawych propozycjach i teraz się zastanawiam, gdzie pojechać w następne wakacje. A jakie Wy macie plany?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama