Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żłobek prywatny, czy publiczny?
#1
Hej! Chcę zapisać swoje dziecko do żłobka. Z tego co wiem, nie ma już jednak miejsc w publicznych, więc pomyślałam o żłobku prywatnym. Przyjaciółka poleciła mi żłobek Happyfeet na Mokotowie, z którego jest bardzo zadowolona. Podobno mają jeszcze wolne miejsca. Jej zdaniem są bezkonkurencyjni, zajęcia prowadzone są wzorowo, a dzieci zawsze wracają do domu szczęśliwe. Co myślicie? Warci zaufania?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja wiem, że niektórzy rodzice nie mają innego wyjścia, ale żłobek to jest naprawdę kiepskie rozwiązanie pod względem rozwoju dziecka
Odpowiedz
#3
Warto sprawdzić opinie innych mam z okolicy na temat żłobków. My zdecydowaliśmy się zapisać córeczkę do żłobka https://bebabyzlobek.pl i jeśli jesteście z Krakowa, to naprawdę polecam.
Odpowiedz
#4
A w jakim lepiej pracować? Przyznam szczerze, że wlaśnie rozglądam się za szkoleniami i czy w ogóle takie szkolenia wystarczą, aby pracować w żłobku. Udało mi się na ten moment sprawdzić ofertę https://niania.pro/ . Znacie? Polecacie? Ktoś korzystał z takiego szkolenia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama