Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróżowanie
#31
Czy odwiedzał ktoś z Was miejsce zwane Malinowym Dworem https://www.malinowydwor.pl/? Chciałabym spędzić kilka dni w hotelu SPA w górach, a znalazłam u nich ofertę Malinowa Odnowa Zdrowotna – 5 dni w wydaje mi się dobrej cenie. Hotel jest 4-gwiazdkowy, na zdjęciach wygląda ciekawie tak jak i jego piękne położenie. Co sądzicie o tej propozycji?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Szukając wyjątkowych propozycji w zakresie miejsc do wypoczynku w górach to możecie na przykład sprawdzić również pokoje nocleg Limanowa w pięknym otoczeniu i na przykład wybierając domek z jacuzzi, gdzie po dniu pełnym aktywności będziecie mogli wypocząć ze swoją drugą połówką. Warto sprawdzić i co najważniejsze dać sobie możliwość naładowania baterii w pięknych okolicznościach przyrody.
Odpowiedz
#33
Ja akurat niedawno wróciłam z Ekwadoru! Byłam z biurem Kosnorcjum.pl - są najlepsi. Jeśli chodzi o Ekwador to mnie zachwyca jego różnorodność. To, że mogłam podczas jednego wyjazdu zobaczyć tamtejsze góry, las tropikalny, stepy, wulkany, wodospady i ocean - coś niewiarygodnego. Dodatkowo skorzystałam jeszcze z rejsu po Wyspach Galapagos, który również wywarł na mnie ogromne wrażenie. Jeśli ktoś będzie miał możliwość to bardzo polecam taki wyjazd Uśmiech
Odpowiedz
#34
Dla mnie nowością była podróż do Gruzji, bo wcześniej nie słyszałam zbyt wiele o tym kraju, ale zachęciła mnie atrakcyjna oferta biura Konsorcjum.pl. Cieszę się, że się zdecydowałam, bo było genialnie. 9 dni wypełnionych bogatym programem, ale rozplanowanym tak, że było też sporo czasu na odpoczynek. Fantastyczny wieczór z winem, bezpośredni lot, a nawet bagaż 23 kg w cenie.
Odpowiedz
#35
Dla bezpieczeństwa każdego kierowcy w Krakowie, dobrze jest być świadomym różnych dostępnych serwisów pomocy drogowej, takich jak pomoc drogowa Kraków.
Odpowiedz
#36
Jak podróżować, to tylko najlepszymi środkami komunikacji, sporo w ostatnich latach zmieniło się na kolei https://sprint.pl/pl/uslugi/sdip-system-...sazerskiej . Działają tu nowoczesne systemy informacji, takie jak sdip. To one dostarczają precyzyjnej informacji do pasażerów, właściwie niezależnie od tego w jakim miejscu dworca się znajdują, mogą dostać informacje głosową lub tekstową.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Mega polecam wyjazd na Maltę z biurem Konsorcjum.pl! Nasza pielgrzymka połączona z rejsowaniem na Gozo była nie tylko duchowym doświadczeniem, ale również wspaniałą przygodą pełną pięknych krajobrazów. Stałe zakwaterowanie w hotelu 4* sprawiło, że nasz pobyt był jeszcze bardziej komfortowy.
Odpowiedz
#38
Jeśli podczas podróży będzie ktoś potrzebował na Podkarpaciu. To zapraszam Pomoc Drogowa Rzeszów-Car Fix http://www.pomocdrogowacarfix.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama