Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróżowanie
#1
Hej, czy ktoś z Was jest zapalonym podróżnikiem? Zastanawiam się nad wyjazdem na Madagaskar z Itaką. Czy ktoś poleca sam kierunek i biuro? Znajoma bardzo polecała mi Itakę. Jej zdaniem są bezkonkurencyjni. Co uważacie o tym pomyśle?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja jestem miłośniczką podróży, jednak wolę podróżować na władną rękę. Nie jestem zwolenniczką wyjazdów zagranicznych z biurem podróży. W tym roku nawet podjęłam wyzwanie i sama jadę do stanów Zjednoczonych, a dokładnej do Nowego Jorku. Samo załatwienie formalności nie było wcale takie trudne. Tutaj możecie przeczytać, jak można samemu przygotować się taki wyjazd https://estavisa.pl/wycieczka-do-usa-na-...zygotowac/ . Jesteście na tyle odważni, żeby samemu podróżować?
Odpowiedz
#3
Jeżeli podróżujecie samochodem i brakuje wam miejsca w bagażniku, to warto zdecydować się na boxy dachowe. Firma Wypożyczalnia boxów dysponuje szerokim wyborem takich boxów, więc z pewnością uda wam się wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedz
#4
Słuchajcie, a co sądzicie o podróżowaniu w pojedynkę? Warto? Big Grin
Odpowiedz
#5
Dla mnie Madagaskar za daleko. Lubię zwiedzać nowe miejsca, ale bliżej domu. Przykładowo, w tym roku lecę w bardzo ciekawe miejsce, jakim jest Gruzja. Biuro Konsorcjum.pl ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjną ofertę "Mozaika Gruzji" za 2500 zł z bogatym programem i wieczorem z winem.
Odpowiedz
#6
Super pomysł! Egzotyczne kierunki w biurze podróży Itaka bardzo się opłacają. Ja zdecydowałam się na Zanzibarze z bezpośrednim lotem Dreamlinerem z Warszawy, ale kusząca również była Dominikana, Seszele czy Tajlandia Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ktoś tutaj wspomniał o podróżowaniu samochodem. Muszę przyznać, że dla mnie również taka forma jest najlepsza Wink Tym bardziej, że teraz różne aplikacje ułatwiają takie podróżowanie, na przykład dzięki przejrzystej nawigacji. Słyszeliście może o takiej aplikacji jak inmobi? A może ktoś z Was miał okazję już z niej korzystać.
Odpowiedz
#8
Kocham podróżować i już niedługo kolejny wyjazd przede mną. Znalazłam świetny plan podróży do Gruzji, z biurem Konsorcjum.pl. Do zobaczenia są najważniejsze atrakcje tego kraju i wieczór z gruzińskim winem . Jestem bardzo zadowolona z tego znaleziska, bo oferta była za 2500 złotych!
Odpowiedz
#9
Ostatnio wybrałem się na urlop do Zakopanego, potrzebowałem więc dobrych przewodników i blogów na temat jakie atrakcje warto tam odwiedzić, wszystkiego dowiedziałem się z https://twoje-podhale.pl/kategoria/przewodnik/podhale/ bardzo fajna strona na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje jakie warto znać
Odpowiedz
#10
Ciężko obecnie wyobrazić sobie podrózowanie bez dostępu do Google Maps. Czy wiecie czym są Złote Pinezki na mapach Google? Zainteresowanym tym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie https://posadzimy.pl/blog/zlote-pinezki-...ki-polski/ .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama