Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Is it time to replace the tubes in my Fender Blues Junior?
#1
I was playing my guitar today and was alarmed when I heard the volume of my amp phasing in and out, like I was rolling the volume knob up and down, except I wasn't touching any controls on my guitar while this happened. A few months earlier I noticed my amp started making popping sounds, which never happened before.https://solitaire.onl/ 9apps.ooo/ https://bluestacks.vip/


Is it time to replace the tubes in my Blues Junior? And if so, where should I order from online to ensure I get the proper tubes that are matched as well?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Może czas na wyczyszczenie styków - garnków, gniazd, przełączników, kołków rurowych, gniazd rurowych. Szpilki do rur, gniazda i gniazda nie lubią smarowania, ale garnki i przełączniki działają tak, że dwa środki czyszczące są najlepsze. Bez pozostałości do gniazd, pinów i gniazd.

Jeśli czyszczenie nadal pozostawia problemy, wymiana rur jest kolejnym krokiem, który podejmuję przed wyjazdem do techników. Jeśli jesteś zależny od wzmacniacza, warto mieć zapasowy zestaw lamp. Nawet jeśli masz tylko dwa EL84 i jeden 12Ax7, które rozwiążą większość problemów z lampami. Gdzie je dostaniesz, to najbliższy ci dobry sprzedawca. Użyłem Eurotubes i thetubestore i odkryłem, że dostałem to, za co zapłaciłem. Najtańszy zestaw zastępczy do mojego Princeton Reverb trwa średnio około 250 godzin. Lampy przedwzmacniacza są pierwsze. Technik wzmacniacza, który znam, kupił dziesięć lamp 12AX7 od dużego sprzedawcy instrumentów muzycznych i po przetestowaniu ich zwrócił 7 z nich.


Regards,
9Apps APK https://get-cartoonhd.com VidMate APK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości