Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śrubokręt EDC lub rozwiązanie do obsługi cienkich bitów?
#1
Przeszukiwałem najdalsze krańce internetu, szukając odpowiedzi na mój codzienny problem z śrubokrętem do przenoszenia. Pomyślałem, że minęło już trochę czasu, gdy przyniosłem je do ciebie i zobaczę, czy uda mi się znaleźć nieuchwytną rzecz, której szukam.

Pracuję w dziale wsparcia technicznego i najczęściej potrzebuję śrubokręta, gdy nie mam ze sobą torby. Pracuję w systemie szkolnym, więc ciągle ciągnę mnie w wielu kierunkach. Ogranicza także moją zdolność noszenia noża. Co wyklucza wiele narzędzi wielofunkcyjnych.uc browser shareit appvn



Obecnie noszę małe narzędzie kieszonkowe z północną ścianą z luźnym, podwójnie zakończonym śrubokrętem, płaskim na jednym końcu, z drugiej Phillips. To z pewnością sprawia, że praca jest wykonywana z przymrużeniem oka, ale oczywiście nie jest idealna. Niektóre z istniejących rozwiązań mają bardzo krótki czas i to nie działa, ponieważ często mam dziurę, którą muszę zejść, więc musi mieć trochę długości, ale nie jest to zbyt długi czas.

Najbliższą rzeczą, jaką widziałem dokładnie w tym, czego szukam, jest uchwyt na bity / otwieracz do butelek. Zamknij, ale nie cygaro. Potrzebuję czegoś nieco dłuższego, ze sposobem na uzyskanie pewnej dźwigni, która nie jest zbyt obszerna, może o długości długopisu z klipsem, jak długopis, ale nadal ma śrubokręt normalnego rozmiaru. # 2 Phillips i mieszkanie są koniecznością, ale zdolność do przełączania bitów byłaby idealna.

Wiem, że jest to bardzo (i bardzo specyficzna / niszowa) rzecz, o którą należy prosić, ale każdy ma jakieś sugestie lub widział coś podobnego na ostatnich kickstarterach itp.? Nie jestem pewien, gdzie jeszcze szukać, i zamierzam po prostu przykleić klip na dłuższym kawałku, który może rzeczywiście działać dobrze, ale pomyślałem, że dam mu to za ostatnie zdjęcie. Przepraszam, jeśli to trwa tak długo, dzięki za wszelkie dane, które możesz mi dać!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
[color=#222222][size=medium][font=arial, sans-serif]CLC Custom LeatherCraft 1539 Tool Bag is the perfect solution for you. I recently use this bag to carry my tools without any problem. The quality of the bag is very good. Good for hard workers. You can try this. https://www.neeapps.com/
Odpowiedz
#3
CLC Custom LeatherCraft 1539 Tool Bag I recommend this too
https://www.mozzec.com/
Odpowiedz
#4
Use the one I recommended above
https://www.pencildiary.com/
Odpowiedz
#5
Brak rozwiązania
XAPK
Odpowiedz
#6
Brak rozwiązania
Hago
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Brak rozwiązania
Flipaclip Apk
Odpowiedz
#8
Thanks
Yes Player Apk
Odpowiedz
#9
Brak rozwiązania
Playit
Odpowiedz
#10
LeatherCraft 1539
Youcut
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama