Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wady wymowy
#1
Cześć, szukam kogoś takiego jak neurologopeda katowice by pomógł mi w wadzie wymowy, którą mam od dziecka. Ciężko mi wymówić sz oraz cz. Do tej pory znalazłam stronę https://logopediareggio.pl/ , co myślicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Według mnie jeśli będziecie na etapie poszukiwań zarówno konkretnej pomocy w zakresie poradzenia sobie z uciążliwi kontuzjami ale również wadami wymowy to na pewno warto skontaktować się z gabinetem Reha KFZ https://reha-kfz.pl/uslugi/logopedia-dla-doroslych gdzie dostępny jest przede wszystkim logopedia dla osób dorosłych. Jednocześnie warto wspomnieć, że badania wskazują o tym iż terapia w okresie pełnoletności czy w wieku dojrzałym jest znacznie krótsza i efektywniejsza niż u dzieciaków. Pozdrawiam serdecznie i oby udało się z tym problemem sprawnie uporać.
Odpowiedz
#3
No niestety od samego początku trzeba dziecko pilnować pod kątem rozwojowym etc. Ostatnio dowiedziałam się, że smoczek na palec, ogólnie zbyt częste ssanie może negatywnie wpłynąć a zgryz, a potem również na rozwój mowy, także na takie rzeczy warto zwrócić uwagę. Tym bardziej, że każdemu z nas wydaje się to słodkie i takie niewinne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama