Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
#1
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wbrew wszelkim pozorom bardzo trudno o dobre przedszkole, czy szkołę podstawową w Warszawie. Jeśli jednak szukasz czegoś całkowicie pewnego, to wybierz jakąś placówkę prywatną. Bardzo podobają mi się miejsca takie jak przedszkole Harmonia w Krakowie (http://www.przedszkoleharmonia.pl/strefa-rodzica). Podobają mi się przede wszystkim dlatego, że organizuje się w nich wiele zajęć dodatkowych dla maluchów i rzeczywiście dba się o ich odpowiednie wychowanie. Może i trzeba zapłacić, ale warto.

Wstydniś
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#3
Sądzę, że oprócz dobrej szkoły podstawowej warto również wybrać jakąś dobrą szkołę językową, w której dziecko będzie mogło podszkolić swój angielski. Co powiecie na przykład na ofertę szkoły językowej SPEAK UP na Ochocie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielski...a-grojecka ? Organizują oni kursy nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci, więc może warto posłać tam swoją pociechę? W końcu w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa Wink
Odpowiedz
#4
Rozważ Niepubliczną Szkołę im. Wiktorii Wiedenskiej na Wilanowie. Syn jest teraz w 7 klasie i bardzo dobrze sobie radzi. Jest nawet laureatem wojewódzkich konkursów. Szkoła jest na poziomie.
Odpowiedz
#5
Wybór wcale nie jest prosty.
Odpowiedz
#6
Placowek jest teraz duzo, ale trzeba sie zapoznac z opiniami o nich. Dobra dla naszych dzieci jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Tu chodza, maja fajnych nauczycieli, sporo zajec dodatkowych. Mozna sie smialo na taka zdecydowac.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Szkoła prywatna to na pewno dobry wybór Uśmiech a jeśli chodzi konkretnie o stolicę to polecam szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ( znajduje się na Ochocie na ulicy Gładkiej ). Mój syn chodzi tam obecnie do 3 klasy. Wysoki poziom, kameralne klasy, fajni nauczyciele, którzy potrafią zainteresować ucznia co przekłada się bezprośrednio na jego aktywność chociazby podczas lekcji. Rozsądne czesne, dużo zajęć dodatkowych.
Odpowiedz
#8
oo numa fajnie, że napisałaś ja też zamierzam własnie zapisać do tej szkoły córkę., Byłam w lutym na dniu otwartym i szkoła zrobiła na nas mega pozytywne wrażenie. Tu znajdziecie więcej szczegółowych informacji na temat ich oferty i opłat https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html. My na pewno skorzystamy, papiery już złożone Uśmiech
Odpowiedz
#9
Jednak to do jakiej szkoły chodzi dziecko ma duże znaczenie i można pomyśleć właśnie o dobrej placówce. Także Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych w okolicy. Dzieci mają tutaj dobrych nauczycieli i też uczą się w mniejszych klasach.
Odpowiedz
#10
Ja zaproponuję coś spoza Warszawy. To Szkoła Europejska z Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ . W zasadzie to zespół szkół - podstawówka, gimnazjum, liceum. Szkoły są dwujęzykowe. Otwarte na potrzeby uczniów. Mają doświadczoną kadrę i stosują nowoczesne metody nauczania. Warto sprawdzić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama