Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile alkoholu kupić na wesele
#1
Pytanie dla tych co już mieli wesele lub mieć będą.
Ile kupiliście lub planujecie kupić butelek wina dla jakiej ilości gości? U mnie będzie wódka i barman, ale chcę z narzeczoną by było też wino. Nie wiem tylko czy sugerować się tymi kalkulatorami weselnymi, by nie kupić za dużo, ani za mało.
Wesele w lipcu 2023
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wina nie poszło bardzo dużo mieliśmy z 5 butelek ale pewnie z racji tego że było whisky bimber nalewki piwo z lodówki i piwo smakowe bezalkoholowe piwa smakowego zabrakło i trzeba było dokupić dobrze że moja mama nic nie piła A sklepy tylko 2 km od sali są ???? Myślałam że nie będą tak pili piwa bo w sumie wiosną miałam ślub A każdy pisał że latem najbardziej piwo idzie jak upał ale dobrze zrobiliśmy że kupiliśmy to zero procent wszystkie podlotki co nie mieli 18 lat pili to piwo no i oczywiście jak ktoś kierował ???Więc u nas się sprawdziło sama jedno wypiłam polecam somersbi gruszka kiwi truskawka i mandarynka też spoko ???.
Ogólnie polecam alkohol na wesele w tej hurtowni https://www.alkoparty.pl/ Maja obecnie dobre ceny.
Odpowiedz
#3
Na weselu musi pojawić się różny alkohol, nie wszyscy piją ten mocny przecież. Koniecznie zamówcie różne rodzaje win, jeśli chcecie zaskoczyć pozytywnie swoich gości to złóżcie zamówienie na Wine Express . Ten sklep posiada w ofercie wina białe, czerwone, różowe, pochodzące z winnic z 5 kontynentów. Takich win nie znajdziecie w supermarkecie i zwykłych sklepach.
Odpowiedz
#4
Tak, warto zadbać o różnorodność względem serwowanych na weselu trunków. Lepiej też kupić nieco za dużo niż za mało i to co zostanie rozdać po prostu gościom do domuUśmiech Niemniej jednak warto też - to dotyczy każdego z gości- nie mieszać podczas imprezy różnych gatunków alkoholu. Czytałem o tym w poradniku zamieszczonym na stronie https://alkomaty.net.pl/blog/72_Jak-przy...m-alkoholu- . Człowiek szybciej się wówczas upija a dnia kolejnego może spodziewać się nieprzyjemnego kaca. Należy także zadbać o odpowiednie przekąski na wesele, które również redukują nieprzyjemne skutki nadmiernego spożycia napojów wyskokowych a także komfortowe noclegi dla przyjezdnych, bo wiadomo, że ciężką głowę najlepiej leczy sen.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama