Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedrogi wózek
#1
Przy obecnie rosnących cenach, szukam wózka, który będzie niedrogi, ale jednocześnie będzie solidny i wystarczy na całe wózkowanie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Może spodoba Ci się easygo virage ecco. Wózek niezwykle ekonomiczny, a do tego na pewno wystarczy do końca wózkowania. Da też wygodę i bezpieczeństwo dziecku. Prawdziwy ideał.
Odpowiedz
#3
Trochę liczyłam na to, że ktoś zaproponuje ten wózek, bo też mnie zainteresował. Zastanawia mnie tylko czy Twoja opinia opiera się na Twoich doświadczeniach? masz ten wózek?
Odpowiedz
#4
Nie mam tego wózka, ale jestem zdecydowana na jego zakup. Przed podjęciem takiej decyzji szczegółowo rozeznałam się w temacie i to jest po prostu najlepszy wybór.
Odpowiedz
#5
Okej, też muszę dokładnie przyjrzeć się jego ofercie, chociaż nie ukrywam że na pierwszy rzut oka też poważnie mnie zainteresował
Odpowiedz
#6
Ja jednocześnie szukałam czegoś na pompowanych kołach - mam do nich największy sentyment. Dlatego też zamierzam kupić EasyGo Optimo Air Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Oglądałam oba wózki, a ostatecznie w sklepie polecono mi Minimę Plus i teraz dopiero mam zagwozdkę Big Grin
Odpowiedz
#8
Faktycznie EasyGo Virage Ecco zasługuje na uwagę. Mi spodobał się na tyle, że na pewno go kupię i będę używać już od pierwszych dni życia malucha. Tym bardziej, że producent na to pozwala <3
Odpowiedz
#9
EasyGo Virage ecco. Myślę, że będzie odpowiedni. Jednocześnie jest wózkiem, który chcemy kupić dla naszego maluszka Uśmiech
Odpowiedz
#10
Sporo zwolenników EasyGo Virage Ecco Big Grin Ciekawi mnie jaką ostatecznie decyzję podejmie lusia55.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama