Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leki na chorobe. jakie
#1
Dbacie o swoje zdrowie? Czesto chodzicie do lekarza? A co w przypadku choroby? Jakie leki najskuteczniejsze?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
nie choruje czesto, zazwyczaj jakies przeziebienie mnie łapie, ale domowe metody babci daja rade, miod i siemie lniane, potrafi zdzialac cuda https://tantumverde.pl/blog/3-sprawdzone...eziebienie  polecam poczytac
Odpowiedz
#3
Ja mam podejrzenie łuszczycy i bardzo się martwię. Czy to poważna choroba? Czy jest zaraźliwa? Mam w domu malutkiedziecko i boję się konsekwencji. Szukałam informacji w Internecie,ale udało znaleźć mi się tylko to https://www.febumed.com.pl/Czy-luszczyca...35606.html Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#4
No to zależy na co kto choruje, są choroby takie które nie wymagaja leków, mozna w domowy sposób sobie pomóc. Jeśli ktoś cierpi na bezsenność nie musi od razu iść do lekarza by wypisał tabletki. Jest wiele sposobów domowych, by temu zaradzić. Warto poczytac na ten temat tutaj https://zyj-zdrowiej.pl/jak-szybko-zasna...dczas-snu/ . Po co od razu faszerować się lekami.
Odpowiedz
#5
Przede wszystkim powinieneś udać się do lekarza ze względu na fakt, iż nie ufałbym forumowym ekspertom. Mogę Ci polecić świetną stronę: kto ma lek, która porusza problemy zdrowotne. Ja ostatnio sporo czytam na temat na przykład koronografia serca. Powiem wam szczerze, że strona obfituje w tego rodzaju jakościowe artykuły, więc wyjdzie Wam na dobre trochę poczytać. Polecam!
Odpowiedz
#6
Ciężko doradzić jakie leki będą dobre bowiem każda chorobę leczy się inaczej. Sa preparaty, które ogólnie wzmacniają i pomagają w leczeniu niektórych chorób. Do nich nalezą np mieszanki witaminowe czy preparaty zawierające duże ilości witaminy C. Takie leczenie dożylne witaminą c jest w ostatnim czasie bardzo popularne i może być stosowane jako leczenie wspomagające w wielu chorobach np nowotworach. Kuracje witaminowe oferuje Alter Klinik z Krakowa. Przed podjęciem leczenia przeprowadzana jest dokładna konsultacja dzięki czemu terapia jest dostosowana do potrzeb pacjenta.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wiadomo, że w przypadku niektórych chorób trzeba udać się do lekarza, ale czasami wystarczy podleczyć się samemu. Na pewno warto mieć w domu jakieś leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, takie jak na przykład efferalgan, bo to chyba najczęściej dopadające nas dolegliwości, prawda?
Odpowiedz
#8
Jest bardzo wiele chorób i dolegliwości, z którymi ludzie nie zgłaszają się do lekarza. Tak jest w przypadku, np. zakrzepicy. Wiele osób uważa, że to problem natury czysto estetycznej. Nic bardziej mylnego. To bardzo poważna choroba. Przy zastosowaniu odpowiedniego leczenia można złagodzić dolegliwości. A domowymi sposobami po prostu sobie pomóc. Jak to zrobić można przeczytać w artykule https://www.nowafarmacja.pl/blog/zakrzep...-od-a-do-z
Odpowiedz
#9
Wszystko zależy jaka to choroba. Jeśli podejrzewamy jakiś problem, najpierw trzeba udać się do dobrego specjalisty. W zależności o jakiego chodzi to warto poszukać na https://scanmed.pl . W wielu placówkach znajdziecie różnych, wysokiej klasy specjalistów. Z pewnością pomogą.
Odpowiedz
#10
Dokładnie, rzetelne badania i właściwa diagnoza to podstawa. Wiele lat przyjmowałam leki na RZS, najpierw stwierdzono młodzieńcze zapalenie stawów i sterydowe i niesterydowe leki przeciwzapalne pozwalały radzić sobie z bólem. Jednak później, w czasie remisji choroby postawiłam na zmianę trybu życia - przede wszystkim zdrowa suplementacja, wartościowsze posiłki, więcej aktywności i nawet gdy teraz bywają gorsze dni, to jedynie zwiększam dawki antyoksydantów i kwasów omega, ew. stosuje jakieś punktowe maści i okłady i nie muszę truć się lekami! Uśmiech wiem, że bez nich nie wyszłabym z choroby, ale póki jesteśmy zdrowi, warto tak o siebie zadbać,żeby nie musieć sięgać po naprawdę silne leki, które zwalczają chorobę, ale jednak mocno ingerują w cały nasz organizm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama