Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włókno betonowe
#1
U mnie pojawiło się pytanie o budowę garażu w pobliżu domu i zacząłem interesować się wysokiej jakości włóknami do betonu, które dają możliwość nie rozlewania się betonu, co zmniejsza jego zużycie i oszczędza pieniądze, dlatego wybrałem włókna z firma https://mixfiber.com/pl ponieważ również dzięki zastosowanemu polimerowi właściwości pochłaniania wilgoci przez beton są znacznie zmniejszone, co jest bardzo ważne w zimnych porach roku. Bardzo się cieszę, że znalazłem takiego producenta i teraz mój garaż jest na końcowym etapie budowy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tylko że takie kwestie są jasno określone i zawsze trzeba się trzymać sztywno wyznaczonych zasad. Jeśli chodzi o beton wrocław, to powinniście sięgać po takie materiały, które realnie sprawdzą się w ramach danej konstrukcji. Tutaj nie ma żadnego pola do odstępstw, więc dokładnie przeanalizujcie wytyczne projektu i po prostu się do tego zastosujcie. Mieliście już jakieś doświadczenia z pracą na takich materiałach?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama