Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wczasy
#1
Anax Resort & Spa, jedyne co mogę napisać to ogromne polecenia. Fantastyczny kurort, pokój wyposażony w klimatyzacje oraz balkon ze świetnym widokiem. Dla mnie jako osoby pracującej zdalnie udogodnieniem był również szybki i łatwy dostęp do internetu. Odpoczynek gwarantowany, w korzystnej cenie, a wszystko załatwione za pośrednictwem biura Itaka.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Również polecam, jadąc na wakacje za każdym razem korzystam z biura Itaka. Przystępne ceny i miła obsługa.
Odpowiedz
#3
A ja lubię podróżować na własną rękę, bez żadnych pośredników i biur podróży. Niedawno wyjechałam z mężem do Holandii i korzystaliśmy z przeprawy promem. Super połączenia znaleźliśmy na tej stronie: https://promy24.com/pl/kierunki/promy-ro...edser.html To bardzo wygodna forma podroży i na bank jeszcze nie raz z niej skorzystamy.
Odpowiedz
#4
super dzieki
Odpowiedz
#5
To raczej normalna rzecz. W końcu wakacje warto planować w oparciu o własne upodobania. W internecie można znaleźć sporo ciekawych poradników, które na pewno to ułatwią. Na stronie https://www.techpedia.pl/index.php?str=tp&no=44032 trochę o tym czytałem i wydaje mi się to interesujące. A co Wy sądzicie?
Odpowiedz
#6
Chyba każdemu z nas właśnie zależy na tym, aby każdy wolny czas dobrze wypocząć i ja muszę przyznać, że także dla mnie ważne jest to aby wiedzieć jak się zachować gdy moje dziecko zacznie tęsknić na wakacjach. Uważam, że bardzo fajnie podeszli do tematu w https://www.pinesska.pl/spoleczenstwo/pa...na-obozie/ i właśnie dlatego takie porady mogą być bardzo ważne.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Gdzie byliście na wczasach albo wybieracie sie w tym roku ? My już po urlopie, który spędzaliśmy nad naszym polskim morzem Uśmiech Bardzo przydał się nam namiot plażowy samorozkładający który chronił dzieci przed słońcem w trakcie zabawy Uśmiech
Odpowiedz
#8
Ja podczas wakacji, chce zobaczyć coś nowego, pozwiedzać, dowiedzieć się o kulturze panującej w danym miejscu. Bardzo lubię jeździć na wycieczki objazdowe z Konsorcjum.pl. Mają ciekawe programy i kierunki, przykładowo Mozaika Izraela. Wybieram się tam już za chwilę, wykupiłam ten wyjazd po bardzo atrakcyjnej cenie - 2790 złotych.
Odpowiedz
#9
Jeżeli chodzi o wczasy w Polsce czy za granicą, to również serdecznie polecam Itakę. Latając z nimi, zawsze ma się w cenie bagaż rejestrowany, transfer lotnisko-hotel-lotnisko czy ubezpieczenie Itaka simple. Dodatkowo biuro objęte jest gwarancją ubezpieczeniową. Moim zdaniem jest to najlepsze biuro polskie. Warto polować na ich promocje Last minute.
Odpowiedz
#10
We czwartek wraz z mężem wyjeżdżamy na wczasy do Grecji, na Kretę. Wiem, że będzie już październik i słońce nie będzie tak niebezpieczne jak latem, ale mimo wszystko chciałabym się odpowiednio zabezpieczyć. Właśnie dlatego szukam jakiegoś dobrego filtru do opalania, ale zależy mi, żeby żeby miał jak najbardziej naturalny skład. Poszperałam trochę w sieci i trafiłam na stronkę: https://www.ezebra.pl/pl/blog/ochrona-pr...21837.html . Myślicie, że takie filtry mineralne są rzeczywiście dobre? Macie jakieś swoje ulubione i możecie polecić? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama