Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
która apteka najtańsza?
#1
Która apteka stacjonarna jest najtańsza? Chodzi mi o apteki stacjonarne
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja lubię DOZ, dobre ceny i zawsze pomocny personel. Mają często jakieś promocje, np. minus 20% na leki dla seniorów.
Odpowiedz
#3
dzięki za podpowiedź, napiszesz coś więcej o tej promocji? W jakim wieku można korzystać z tej obniżki?
Odpowiedz
#4
Zniżka jest dla osób, które ukończyły 60 lat i zrobią zakupy w godzinach 8-12.00 Uśmiech
Odpowiedz
#5
to już wszystko wiem, na pewno przekażę informację dalej, niejeden senior z tej promocji skorzysta, kazda oszczędność się przzyda
Odpowiedz
#6
Jest też opcja wykupienia leków dla seniora i wtedy zniżka też się naliczy. Sama tak czasami robię, żeby nie fatygować babci.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Bardzo duży wybór leków i zaopatrzenia medycznego ma także ta apteka internetowa: https://a-manada.pl/starazolin-005-krople-do-oczu-2x5ml . Polecam zajrzeć w wolnej chwili. Może akurat uda Wam się znaleźć to czego potrzebujecie.
Odpowiedz
#8
Wiecie co, ceny ostatnio tak poszybowały do góry, że nie ma chyba osoby, która by tego nie zauważyła. Ale tutaj plus dla dozu, bo to chyba jedyna apteka, która na większość leków ma od dawna stałe ceny.
Odpowiedz
#9
Też chwalę sobie ceny w DOZie, powiem szczerze, że porównałam sobie w różnych aptekach ceny moich suplementów i w zasadzie wszędzie są wyższe niż jeszcze kilka tygodni temu. W dozie nie Uśmiech
Odpowiedz
#10
Drodzy Farmaceuci, podpowiedzcie koleżankom i kolegom, w jakich miejscach się edukujecie, szukacie informacji na przykład z zakresu zmian w prawie aptecznym. Czy ktoś z Was korzysta z platformy https://www.e-epe.pl/moja-apteka/? Widziałam, że jest to miejsce łączące rozrywkę z edukacją, czyli nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie całkiem do przyjęcia. Co ciekawe za udział w aktywnościach uczestnicy otrzymują e-punkty, najlepsi z nich mają szansę wymieniać je na nagrody. Jak to odbieracie, czy podoba się Wam ta forma?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama