Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie anginy
#1
Jak prawidłowo powinno przebiegać leczenie tej choroby? co powoduje anginę, to bakterie czy wirusy? Zastanawiam się bo pierwszy raz mnie dopadło, dostałam antybiotyk i się leczymy, ale boli gardło niesamowicie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Z anginą żartów nie ma i gardło boli jak nie wiem co. Myślę, że tutaj https://tantumverde.pl/blog/angina-pacio...a-leczenie znajdziesz dużo informacji na temat anginy. Tylko porządnie się wykuruj.
Odpowiedz
#3
tak to prawda, trzeba sobie jakos radzic
Odpowiedz
#4
Bardzo często w dzieciństwie chorowałam na anginę, więc wydawało mi się, że mam ogromną wiedzę na temat tej choroby. Okazuje się jednak, że artykuły ze strony: https://www.hellozdrowie.pl/temat/angina...-leczenie/ przekazują znacznie więcej. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć jak leczyć i zapobiegać tej chorobie.
Odpowiedz
#5
Mi się wydaje, że warto również zastosować jakieś domowe sposoby na ostry ból gardła. Niektóre z nich potrafią być naprawdę bardzo skuteczne Uśmiech Ja zawsze piję dużo herbaty z miodem i z cytryną, robię sobie płukanki ziołowe i czasami jakieś inhalacje Wink
Odpowiedz
#6
Leczenie anginy nie należy do łatwych a i sama choroba bywa bardzo uciążliwa. Moze spróbuj poczytać tutaj https://www.aptekagalen.pl/blog/angina trochę na ten temat i bardziej bedzie Ci łatwiej się wyleczyć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Na ból gardła można stosować też płukanie octeniseptem. Na pewno kojarzycie ten lek odkażający, na zadrapania, rany. Spokojnie można też stosować w obrębie jamy ustnej, na różne afty, zapalenie gardła właśnie. Nie sprawia kłopotu samo płukanie, jest bezpieczny na pewno. W końcu u noworodków się stosuje do pielęgnacji pępka.
Odpowiedz
#8
Przy leczeniu anginy zrobiły mi się afty. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
Odpowiedz
#9
JA miałam bardzo wysoką gorączkę ale zepsuł mi się w tej dzień akurat termometr. NA szczęście mama zamówiła w sklepie Diagnosis nowy taki bezdotykowy. Bardzo szybko przyszedł i mnie uratował. Nie wiedziałam nawet że miałam prawie 40 stopni. Bo ten kupiony na szybko w aptece też szwankował
Odpowiedz
#10
Mi przy anginie porobiły się okropne afty. Już dawno nie miałam z tym takich problemów. Staram się robić płukanki i stosować Octenisept. Leki nie zawsze same dają radę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama