Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lektury szkolne
#1
Czy czytaliście lektury szkolne czy opracowania? I jakie najbardziej Wam się spodobały?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Czytałem zwykle lektury, chociaż przyznam się, ze w niektórych przypadkach wolałem sięgnąc po opracowanie. Nie byłem w stanie przebrnąć przez Żeromskiego. Za to lubiłem Prusa. Dobrze mi się czytało w gimnazjum faraona, potem dobrze mi się czytało Lalkę.

Fajna była Zbrodnia i Kara Uśmiech

https://matfel.pl/pol_m_Podreczniki_Lektury-2103.html

Aktualnie niezłe wydania i w dobrej cenie znajdziesz na przykład w księgarni Matfel. Zobacz sobie.
Odpowiedz
#3
Od dziecka lubiłam książki, więc czytanie lektur nie było dla mnie uciążliwe. Jednak w szkole średniej przy natłoku obowiązków, nie było już tak naprawdę czasu, aby czytać. Cóż, uczniowe technikum coś o tym wiedzą.
Odpowiedz
#4
Akurat ja nigdy nie byłem miłośnikiem lektur.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama