Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek do miasta
#1
Nie wiem już co wybrać! Mam roczną córeczkę i już widzę, że zaczyna wyrastać ze swojego wózka 3w1. Jaką spacerówkę wybrać, aby wystarczyła do końca wózkowania i sprawdziła się w mieście??
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Może EasyGo Minima Plus Ciebie zainteresuje? ja myślę, że ten wózek jest idealny do miasta, a do tego tak uroczo wygląda <3
Odpowiedz
#3
Nigdy o nim nie słyszałam, ale już go sprawdziłam i śliczny on jest i ma dobre opinie! Też masz ten wózek?
Odpowiedz
#4
Nie - sugerując się tymi opiniami o wózku, chcę go kupić dla swojej córki. Myślę, że w moim przypadku będzie super. Widziałam go z resztą w sklepie - od razu przykuł moją uwagę.
Odpowiedz
#5
Wózki teraz kosztują tyle co rower
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze sobie wszystko przemyślę, ale zapowiada się naprawdę obiecująco Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
ja polecałabym EasyGo Minimę Plus. Ten wózek mnie od razu oczarował. Poza niską wagą i kompaktowym rozmiarom, przekonał mnie do siebie pojemnym koszem na zakupy.
Odpowiedz
#8
Zdecydowanie warto wybrać https://www.recaro-kids.pl/wozki.html według mnie bardzo dobry producent u którego będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji, jak na przykład Sadena który jako jeden z najbardziej smukłych wózków tego typu ma zaledwie 54 cm szerokości. Licząc jednocześnie na dobry stosunek ceny oraz funkcjonalności przygotowania. Korzystam i mogę pozytywnie się na jej temat wypowiedzieć, poza tym ze wsadzeniem jej do bagażnika też naprawdę nie ma najmniejszego problemu. Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#9
Takim ideałem do miasta według mnie jest EasyGo Minima Plus. Wózek z pojemnym koszem zakupowym, niewielkimi kółkami, niską wagą i ogólnie niedużymi rozmiarami. Jednocześnie daje dziecku wygodę i bezpieczeństwo.
Odpowiedz
#10
Jak do miasta, to polecałabym EasyGo Minimę Plus. To chyba najlepszy wybór ze względu na nieduże kółka, lekką wagę i bardzo zgrabniutkie rozmiary.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama