Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawka dla noworodka
#51
A zastanawiałaś się już może jakie mleko dla niemowlaka wybrać? Jest to bardzo ważna kwestia, bo przecież każda z mam chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja znalazłam bardzo pomocny artykuł, który pomógł mi w wyborze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Na pewno będziesz rozglądać się za wózkiem. Ja wybrałam coś niewielkiego, co sprawdzi się zarówno na zakupach, na spacerach jak i w podróży - Minima Plus od Easy Go. Wózek jest w dobrej cenie i super jakości - polecam.
Odpowiedz
#53
Zgadza się, to też ale najlepiej korzystać z gotowych list wyprawkowych i ja tak zrobiłam. Kupiłam dzięki temu wszystko co trzeba i miałam więcej czasu na wybór idealnego wózka a kupiłam x-landera x-cite, a to śliczny miejski, zwrotny wózeczek
Odpowiedz
#54
Otóż właśnie to. Jeśli chodzi o kompletowanie wyprawki to bardzo ważne zadanie. Bo jednak w pierwszych dniach życia maluszka bardzo dużo różnych rzeczy nam się przyda. Dlatego też ja zdecydowanie wolę taką wyprawkę skompletować przez internet. I tak też znajoma podesłała mi tego linka https://abc-bobasa.pl/spiochy-211 z pomocą którego udało mi się w miarę szybko i konkretnie skompletować ową wyprawkę.
Odpowiedz
#55
Jest wiele kwestii, na które faktycznie warto zwrócić uwagę. Najrozsądniej będzie, jeśli przede wszystkim pomyślicie nad psychicznym przygotowaniem do porodu. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzały do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiad...go-ciecia/ i dowiedziały się więcej na temat tokofobii. Być może ten temat będzie dotyczył też Was, więc warto o tym wiedzieć.
Odpowiedz
#56
Od samego początku nastawiałam się na karmienie piersią, ale z różnych przyczyn maluszek zaczął pić mleko modyfikowane, od samego początku bylo to mleko Hipp Bio, to mleko ekologiczne. Maly dobrze to mleko tolerował i nie mial problemów z zaparciami
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Ja do wyprawki włączyłabym jeszcze pieluchy wielorazowe. Coraz więcej mam z nich korzysta, bo są nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale też przyjazne środowisku. Fajne, markowe modele mają w sklepie tulisie.pl. Zresztą sporo rzeczy do wyprawki u nich można kupić i to w dobrych cenach. Do tego tulisie.pl wspierają maluchy - 1% z każdej transakcji przekazują na rzecz dzieci chorych i potrzebujących.
Odpowiedz
#58
A mleko roślinne któraś z mam tutaj obecnych wprowadzała może do diety maluszka? Widziałam artykuł o nim na https://rozszerzaniediety.pl/mleko-rosli...niemowlaka i przyznam, że zaintrygowało mnie to
Odpowiedz
#59
A myślałyście może o chuście do noszenia dziecka? To sposób bardzo fajny, naturalny, chusta jest tańsza niż nosidełko i z doświadczenia wam powiem, że wygodna. Chustę kupiłam i bardzo polecam, polecam także pójście na kurs chustonoszenia w Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum https://www.fundacjameritum.com/szkoleni...tonoszenie w Sosnowcu. Na takim kursie nauczycie się tego jak nosić, wiązać chustę, tak aby było to bezpieczne i wygodne dla was i dla dziecka.
Odpowiedz
#60
A gdzie kupujecie mleko dla swojego dziecka? My kiedyś robiliśmy zakupy w internecie, bo było taniej, ale od kiedy produkty Bebilon są dostępne w takich samych cenach w aptekach stacjonarnych sieci DOZ, robimy zakupy w pobliskiej aptece. Cena ta sama a mleko mamy od ręki, bez czekania na kuriera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama