Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawka dla noworodka
#61
Duży wybór pieluch widziałam w aptece Dr Max https://www.drmax.pl/mama-i-dziecko/prze...uchomajtki Pieluchomajtki są w różnych rozmiarach, nawet dla większych dzieci. Wpadłam na nie kupując Witaminę B12 w tabletkach. Tak dużego asortymentu nie widziałam w żadnej aptece.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
W dobrej wyprawce oczywiście nie może zabraknąć solidnego wózka. Rozglądając się za takim polecam zwrócić uwagę na wózki marki Riko. Ja zdecydowałam się na model Basic Pastel, bo był nie drogi, a jednak w pełni mi odpowiada. W praktyce też nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedz
#63
Gdy mamy do czynienia z alergią pokarmową u niemowląt możemy zamiast zwykłego mleka modyfikowanego zastosować dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Bebilon Pepti. Kupić go można w aptece DOZ, gdzie z pewnością farmaceuta udzieli niezbędnych informacji o produkcie.
Odpowiedz
#64
My już w czwartym miesiącu rozszerzyliśmy dietę malucha o słoiczki marki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Małemu najbardziej smakuje smak dyniowy. To 100% owoców, bez cukru więc można śmiało podawać maluchowi. Kupisz je m.in. w Lidlu czy Biedronce.
Odpowiedz
#65
Według mnie, warto dużo wcześniej zakupić sobie nosidełko dla niemowląt lub chustę do noszenia, ponieważ później nie będziecie miały do tego głowy Uśmiech Mogę podpowiedzieć, że sklep tulisie.pl ma bardzo ciekawą ofertę pod tym względem. Zajrzyjcie i przekonajcie się sami Uśmiech Cenowo również bardzo przystępnie, więc myślę, że każdy może sobie pozwolić na zakupy w tym miejscu.
Odpowiedz
#66
Skoro jesteśmy przy tym temacie, mam dla was coś naprawdę super... A mianowicie znalazłam artykuł - https://www.sklep-smile.pl/blog/testy-ad...mochodowe/ z którego możecie dowiedzieć jakie są najlepsze foteliki samochodowe dla dziecka. Na pewno warto sobie ten wpis przeanalizować...
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#67
u nas niestety mimo chęci trzeba było znaleźć mleko modyfikowane, postwiłam na mleko Hipp Combiotik, maluszek dobrze się czuje i nie ma żadnych dolegliwości ze strony brzuszka
Odpowiedz
#68
Ja jestem wielką fanką produktów żywnościowych marki HiPP. Świetna jest seria Pierwsza Łyżeczka - to słoiczki ekologiczne bez dodatku cukru, które mają 80 gram czyli idealne na jeden posiłek. Można je podawać już od czwartego miesiąca życia.
Odpowiedz
#69
Pamiętam jak dziś, jak przygotowałam wyprawkę dla mojej córeczki. Kosztowało mnie to naprawdę wiele emocji Uśmiech Teraz planuję zakup dla mojej czterolatki nowej bluzy, ponieważ pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Udało mi się znaleźć ciekawe propozycje w tym zakresie na stronie sklepu https://mybasic.pl/czarne-legginsy-krotk...02617.html i chyba skuszę się tam na małe zamówienie
Odpowiedz
#70
Ja na początku zaczęłam robić pokój dziecka. Myślałam co jest tam potrzebne by wygodnie dziecko spało. Dlatego zakupiłam łóżeczko-kołyskę https://tweeto.pl/lozeczka-kolyski-dzieciece Jest tam naprawdę dużo wyboru. Później zaczęłam myśleć o ubraniach oraz kosmetykach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama