Otrzymaliśmy 68% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma audytorska
#1
Hej, potrzebna mi sprawdzona i doświadczona firma audytorska z okolic Warszawy. Czy ktoś może polecić profesjonalistów? Ostatnio znalazłam stronę https://www.pol-tax.pl/, czy korzystaliście z ich usług, co możecie powiedzieć?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jakiego rodzaju audyty przeprowadzają?
Odpowiedz
#3
Uważam, że audyt wewnętrzny w firmie to bardzo dobra decyzja, jeśli tylko chcecie wiedzieć, w jaki to sposób wszystko działa i funkcjonuje. Audyt pozwala na pewno na właściwe prowadzenie firmy i na sprawdzenie wszystkich procesów.
Odpowiedz
#4
Cześć, ja również od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym czy nie przeprowadzić audyt finansowy warszawa w swojej firmie. W mojej firmie bardzo dbam o to, aby pracownicy z działów księgowości i kadr byli odpowiednio wykwalifikowani i posiadali niezbędne doświadczenie w swoim zawodzie. Jednak pomyłki się zdarzają i to ja będę ponosił ich odpowiedzialność. Co myślicie o moim pomyślę?
Odpowiedz
#5
W takim razie co powiecie na temat oferty https://chandonwaller.pl/kompetencja/adm...acja-plac/ czy waszym zdaniem cena idzie w parze z jakością?
Odpowiedz
#6
A o jaki audyt dokładnie chodzi? Bo to ma spore znaczenie przecież. W wielu firmach wykonuje się audyt CSR w celu sprawdzenia na ile firma przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju, na stronie https://panoramakutna.pl/czy-wiesz-na-cz...audyt-csr/ można znaleźć więcej informacji na ten temat. Audyt można przeprowadzić samodzielnie, nie mniej warto powierzyć to zadanie specjalistom.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Macie jakieś inspiracje odnośnie tematu? Chętnie się dowiem waszych propozycji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama