Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka pościel do sypialni
#21
Przymierzam sie do zakupu nowej pościeli, która będzie odpowiednia do mojej nowej sypialni. Niedawno moja sypialnia przeszła generalny remont. Jest urządzana bardzo minimalistycznie, w stylu skandynawskim i nie chciałabym tego zaburzyć zbyt pstrokatymi wzorami. Dla mnie pościel jest dodatkowym elementem dekoracyjnym, więc zależy i na tym, aby pasowała do danego stylu wnętrza. Co sądzicie o pościeli z tej strony https://home-you.com/pl/sypialnia/posciele ? Wygląda na dobrą gatunkowo.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Mi w oko wpadła pościel flanelowa z https://vegehome.pl/sypialnia/posciel/fl...awelniana/ i zastanawiam się właśnie nad zamówieniem jej do sypialni w nowym mieszkaniu. Postanowiłam nie zabierać większości rzeczy z domu teściów. Niech teściowa sobie korzysta z tego wszystkiego. Z resztą nie mam zbyt wiele pościeli dobrej jakości i chciałabym dokupić kilka sztuk dla nas i dla dzieciaków.
Odpowiedz
#23
Ja pościel do mojej sypialni to zamawiałem online w sklepie który mi poleciła znajoma. Tam też zamawiałam meble i łóżko, tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/456-malutkie-sypialnie  macie sklep z taką ofertą, fajnej jakości meble w dobrych cenach więc warto ich sprawdzić.
Odpowiedz
#24
Jeśli kupować pościel to najlepiej naszej rodzimej produkcji, bo polska pościel bawełniana jest naprawdę wysokiej jakości i pięknie się prezentuje. Sprawdźcie sobie ofertę burzasnieg.pl
Odpowiedz
#25
Widzę, że jesteście na etapie wyposażania swojej sypialni.... Dobrze się składa, bo chciałam się was podpytać o firmę FDM - czy ktoś z was może robił u nich zakupy? Czy warto? Pytam, bo zainteresowały mnie u nich materace 160x200 - zastanawiam się nad zakupem u nich?
Odpowiedz
#26
Sypialnia bez łóżka i odpowiedniego materaca to dla mnie nie sypialnia. Jeśli poszukujecie jakiegoś fajnego materaca, to sprawdźcie ofertę materace selene . Tam na pewno, bez żadnego problemu będziecie mogli zdecydować się na świetny dobór materaca.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama