Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z jelitami
#1
Od jakiegoś czasu mam problem z biegunkami, lekarz kazał na razie stosować dietę i obserwować czy to coś zmieni. Wkrótce idę ponownie, staram się jeść lekko ale różnicy jakiejś specjalnej nie czuję
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moze warto byłoby sie udac do dietetyka? jak cos to w szpitalu medicover jest klinika leczenia otylosci. maja tam specjalistów którzy z pewnoscia beda wiedzieli jak dopasowac plan żywienia do problemów z jelitami
Odpowiedz
#3
Problemy z jelitami to poważna sprawa i na pewno nie wolno ich lekceważyć. Ja miałam problem z zaparciami i wydawało mi się, zmiana diety pomoże. Niestety nic takiego się nie stało i doprowadziłam sie do takiego stanu, że potrzebna była pomoc lekarza i przed dłuższy czasu stosowanie czopków. Na szczęscie stosowałam czopki Eva Qu - a one są nie tylko super skuteczne, ale też bezpiecznie i nieuzalezniające. Więc gdy układ trawienny wrócił do normy, odstawiłam je bez problemu.
Odpowiedz
#4
W razie problemów ze zdrowiem warto zgłosić się o pomoc do lekarza specjalisty.

Reklama : murządzenia czyszczące
Odpowiedz
#5
Właśnie dlatego bardzo ważną sprawą jest to aby regularnie się badać i ja również staram się takie rzeczy robić. Muszę dodać, że dla mnie także bardzo ciekawie na stronie https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/zd...zycia.html napisano o tym jakie badania powinny w sumie wykonywać osoby po 40 roku życia.
Odpowiedz
#6
Mam problemy z jelitami i zastanawiam się, jakie suplementy diety byłyby w stanie mi pomóc. Zastanawiam się nad Ashwagandą, ponieważ słyszałem, że ma ona pozytywne właściwości na układ pokarmowy. Czy możesz mi powiedzieć więcej na ten temat i czy warto spróbować jej jako suplementu diety? Niedawno znalazłam na ten temat ciekawy artykuł https://mothersprotect.com/blogs/blog/gr...-dzialanie . Myślę, że warto go przeczytać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A słyszałyście może o czymś takim jak dysbioza jelitowa? Jeśli nie to zajrzyjcie na https://wizerunekkobiety.pl/czym-jest-dy...agnostyka/, gdzie poza informacjami z nią związanymi dowiecie się w jaki sposób przebiega jej diagnostyka.
Odpowiedz
#8
Na pewno dobre probiotyki są wskazane, nie zaszkodzą a mogą pomóc na problemy z jelitami na pewno. I tak jeśli szukać konkretnego produktu to ja wybrałabym synbiotyk z Trilac. Można takie sumplementy dostać w każdej aptece bez recepty, to sprawdzone produkty które mogą stosować dzieci, seniorzy i dorośli. Dawkowanie i skład sprawdzicie bez problemu na opakowaniu.
Odpowiedz
#9
Zgadzam się z tym, że probiotyki to fajna sprawa, zwłaszcza, że nie tylko przyspieszają metabolizm, pomagają odbudować florę bakteryjną, ale i odchudzają nawet. Obecnie na rynku wyszedł postbiotyk sanprobi premium z bakterią akkermansia i spełnia te wszystkie wymagania. W aptece go nie kupicie, tylko na stronie https://akkermansia.pl/.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama