Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teatr
#1
Polecicie jakieś ciekawe spektakle na terenie całej Polski  ? Coś co wart przyjechania i zobaczenia
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moim zdaniem warty odwiedzenia jest teatr ze strony: https://teatrkomedia.pl/ . Kusi on samym wyglądem zewnętrznym, ale sam repertuar też jest zaskakująco ciekawy i w szerokim wyborze. Najatrakcyjniejsze w nim jest to, że znają tutaj znani aktorzy, co przy okazji świadczy o wysokiej jakości spektakli.
Odpowiedz
#3
Dziś spektakle, premiery kinowe to standard. Ja bywam przynajmniej raz w miesiącu.  Ostatnio moje serce skradły najmodniejsze stylizacje z koronkowymi sukienkami, które sprawdziły się także na wyjścia do teatru! Polecam: https://lou.pl/Najmodniejsze-stylizacje-...69960.html
Odpowiedz
#4
Ja to dawno nie byłem w teatrze. Wink
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#5
Teraz jest bardzo dużo dostępnych spektakli online i warto z tego skorzystać. Można obejrzeć światowe produkcje i to często za darmo. Wiadomo, że nie zastąpi ekran prawdził sceny, ale nie każdy może pojechać do Teatru w Nowym Jorku.
Odpowiedz
#6
online to nie to samo, wiadomo teraz są czasy jakie są, ale czekam aż wszystko wróci do normalności i będzie można znów pojść na jakiś fajn spektakl, wybieram się już od dłuższego czas do Rampy na Cafe Sax, obsada świetna, hity Osieckiej, jestem ciekawa nowych aranżacji tych znanych przebojów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Moim zdaniem teatr to najlepsza forma rozrywki w tym kraju. Pełen profesjonalizm.
------------------------------------------------------
ubezpieczenie ocp
Odpowiedz
#8
Teatr, co niestety ale w dzisiejszych czasach staje się wręcz egzotycznym hobby, w dobie filmów dostępnych z poziomu telefonu i socjal media. CSK w Lublinie w tej kwestii nigdy nie zawodził, gdzie mają materiały online z wystaw https://www.facebook.com/cskwlublinie/vi...6914309796 .
Odpowiedz
#9
Mi jakoś teatru nie brakuje. I tak bardzo rzadko chodziłem
Odpowiedz
#10
Ja też nie chodziłem do teatru za często
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama