Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek Riko Side
#1
Jakie macie opinie o tym wózku? Pora powoli na zakupy dla maluszka, wózek najważniejszy dlatego rozsądnie wybieramy. Ten wydaje się solidny a cena jest jeszcze ok, polecacie czy odradzacie? Ciekawi mnie jak się z czasem sprawuje
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Też bym zaczęła od zakupu wózka jeśli chodzi o wyprawkę a na pewno od jego wyboru. Wybieracie rozsądnie, Riko ma bardzo dobre wózki a Side to jeden z tych modeli z najlepszą amortyzacją i lekkim stelażem. Sprawdzi się bez względu na to gdzie mieszkacie, daje radę w każdym terenie. I zestaw jest bogato wyposażony.
Odpowiedz
#3
Potwierdzam, to jest naprawdę fajny wózek, dobrze wykonany i bezpieczny dla dziecka. Cena też w porządku patrząc na jakość i funkcjonalność. Myślę, że będziecie zadowoleni z tego modelu.
Odpowiedz
#4
No to fajnie, tak myślałem, że ten wózek jest ok. A myślicie, że można zamówić przez internet? W niektórych sklepach są lepsze ceny na ten model jak u nas stacjonarnie. No ale nie wiem czy to nie za duży wydatek na zakup online.
Odpowiedz
#5
Pewnie, że możesz zamówić przed internet, jak znajdziesz wózek w niższej cenie to nie ma się nad czym zastanawiać! Sprawdź tylko jakie opinie ma dany sklep - zwłaszcza jak będziesz robić przelew z góry. Pamiętaj, że na zakupy online zawsze masz prawo zwrotu jakby wózek nie przyszedł idealnie zapakowany itp. Ale myślę, że nie będziesz miał takich kłopotów.
Odpowiedz
#6
Coś bardzo podoba mi się w tym wózku - sam wygląd jest zachęcający. Cena i jakość też naprawdę spoko, więc polecam Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wózek robi wrażenie - na żywo i na zdjęciach. Ale coś, co mnie do niego przekonało to - dużo miejsca w spacerówce i gondoli, pojemny kosz zakupowy, dobra amortyzacja i niska cena.
Odpowiedz
#8
Też bardzo mi się spodobał ten wózek. Sporo o nim czytałam - ma naprawdę rewelacyjne recenzje, więc wydaje mi się, że jest warty uwagi.
Odpowiedz
#9
Nie stać mnie na Riko Side, całe szczęście Riko Basic Plus jest tańszy, a jest dobrej jakości. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na zakup zupełnie nowego wózka!
Odpowiedz
#10
Riko Side super wygląda i ma odpowiednią dla mnie specyfikację. Ja właśnie dlatego chcę go kupić i Ty też powinnaś skupić się na tym, aby spełniał Twoje oczekiwania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama