Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodziny
#1
Hej, organizuję przyjęcie urodzinowe mojej córeczki i potrzebny jest mi catering. Polecano mi Smaki Miasta, bo podobno mają pyszne jedzenie i specjalne menu dla dzieci,a w dodatku mają też obsługę kelnerską. Co sądzicie, znacie tę firmę, możecie polecić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jako osoba kreatywna i nietuzinkowa, zadbałem o tego typu catering. Chefs on Wheels https://chefsonwheels.pl/menu/ to foodtruck, ktory na czas eventu zapewnił nam smakowite burgery. Goście i uczestnicy eventu byli niezmiernie zachwyceni tym wyborem. Do wyboru z menu mielismy Burger Classic, Taj Surf & Turf czy Fat Cheez. Dla chętnych doszly także inne potrawy z wołowiną, także największą zaletą był tutaj szeroki wybór potraw. Nic nie urozmaici eventu tak jak dobre menu!
Odpowiedz
#3
My również jakiś czas temu organizowaliśmy urodziny dziecka i muszę przyznać, że to nie lada wyzwanie. Trzeba zadbać o wiele szczegółów - tort, odpowiedni wystrój, zaproszenia itp. Oczywiście ważne są również atrakcje urodzinowe dla dzieci - nie może ich na takim przyjęciu zabraknąć. Czy macie już pomysły na jakieś ciekawe zabawy? Może podzielicie się Waszymi propozycjami?
Odpowiedz
#4
Imprezę urodzinową należy urozmaicać różnymi smakołykami, jak chociażby tort! I to właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na zgłoszenie do Krainy Słodkości https://www.krainaslodkosci.com/oferta/torty . Tak się składa, że to dzięki nim udało nam się zakupić tort , będący jedną z największych atrakcji na evencie. Smakowity, wykonany na zamówienie a do tego w sporych rozmiarach - dla każdego starczyło po kawałku. Uśmiech
Odpowiedz
#5
Akurat ja na urodziny dostałem porządny ekspres do kawy z Breville. Szczerze mówiac jestem z niego bardzo zadowolony. Kawa wychodzi bardzo smaczna i aromatyczna
Odpowiedz
#6
A jak z atrakcjami na przyjęcie urodzinowe? Macie już coś na oku, myśleliście o czymś? Ja ostatnio spotkałam się z takim rozwiązaniem jak wata cukrowa na imprezy i jak tylko będzie ku temu okazja, to na pewno zdecyduję się na wynajem takiego stoiska/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mogę Wam wszystkim polecić stronę candybike.com.pl , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego producenta waty cukrowej na każdą okazję. Sam niejednokrotnie korzystałem z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
Odpowiedz
#8
Jeśli są to urodziny dziecka polecam wejść na stronę https://teatrplaczabaw.pl/tort-masza-i-n...ak-zrobic/ i poczytać trochę o tym, czym kierować się przy robieniu odpowiedniego tortu, w tym przypadku jest to tort Masza i Niedźwiedź czyli bardzo popularna bajka oglądana przez wiele dzieci Uśmiech
Odpowiedz
#9
Chcecie kupić dziecku strój policjanta? Nie zapominajcie o czapce! W fajnej cenie, czapkę z napisem widziałam na stronie https://partytime.pl/pl/p/Czapka-policyjna/952 . Fajnie, że stroje dla dzieciaków można kupić nieco taniej w internecie. A może na stronie jeszcze coś innego znajdziecie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama