Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w uniwersum holograficznym
Księga Rodzaju 44,23-25

"Wtedy ty rzekłeś do sług swoich: Jeśli brat wasz najmłodszy nie przyjdzie z wami, nie będziecie już oglądać oblicza mojego" Czyli wtedy ty rzekłeś: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do sług swoich, nieświadomych braci swoich, co czyni Józef brat ich: Jeśli brat wasz, Beniamin najmłodszy syn Racheli, matki Józefa nie przyjdzie, przybędzie z wami z ziemi kananejskiej, nie będziecie już oglądać, nie ujrzycie oblicza, tożsamość rodzaju informacji mojego, Józefa - rodzaj informacji z formą ruchu. Analogicznie do przyjścia na ziemię Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, aby każdy z nas był zbawiony, żył w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj. 21) I nie poniósł śmiertelnych konsekwencji, ból, cierpienie, strach, przerażenie, etc..., które trwać będą wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) Za czynienie, myślami, słowami i uczynkami w systemie duchowo - informacyjnym, falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji "A gdyśmy przyszli do sługi twojego, ojca mojego, i powtórzyliśmy mu słowa pana mego" Czyli a gdy przyszli bracia Józefa do ziemi kananejskiej do sługi twojego, nieświadomego ojca Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojca mojego i braci Józefa, i powtórzyliśmy mu słowa, mowę słów, pana mego, Józefa brata mego. Analogicznie do powtórzenia bratu naszemu mowy słów Ewangelii Pana mego i Pana naszego Jezusa Zbawiciela "ojciec nasz rzekł: jedźcie znowu, kupcie nam trochę żywności" Czyli ojciec nasz, braci Józefa rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do braci Józefa: Jedźcie znowu do Egiptu i kupcie, za pieniądze nam, rodzinie Jakuba trochę żywności, trochę zboża, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produktów z rodzajów informacji, owoców, produktów rodzajów informacji i produktów z jednego (Rdz 18,8 ) rodzaju informacji (Rdz 44,23-25)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Księga Rodzaju 44,26-28

"A my powiedzieliśmy: Nie możemy jechać ! Pojedziemy natomiast, jeżeli nasz najmłodszy brat pojedzie z nami. Bo jeśli brat nasz najmłodszy nie pojedzie z nami, nie będziemy oglądać oblicza owego męża" Czyli a my powiedzieliśmy, mowę słów: Nie możemy jechać, do Egiptu. Pojedziemy natomiast jeżeli nasz najmłodszy brat, Beniamin syn Racheli, matki Józefa pojedzie z nami. Bo jeśli brat nasz najmłodszy, Beniamin nie pojedzie z nami, do Egiptu, nie będziemy oglądać, nie ujrzymy oblicza, tożsamość rodzaju informacji owego męża, Józefa, brata swego, nazwanego mężem. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, bo jeśli nie poniósłby śmierci w zastępstwie każdego z nas, to nikt z nas nie byłby zbawiony, nie żył w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Dz.4,12; Obj.21) I poniósłby śmiertelne konsekwencje, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwałyby wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) Za czynienie myślami, słowami i uczynkami w systemie duchowo - informacyjnym, falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji "Wtedy rzekł sługa twój, ojciec mój, do nas: Wy wiecie, że dwóch synów urodziła mi żona moja" Czyli wtedy rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów sługi twego, nieświadomego ojca Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojciec mój, i braci Józefa, do nas: Wy wiecie, że dwóch synów, Józefa im Beniamina urodziła mi, Jakubowi żona moja, Rachela. Analogicznie do tych, o których my wiemy, o Jezusie Zbawicielu pierworodnym wszelkiego stworzenia (Kol.1,15-17) i stworzonym człowieku Adamie (Rdz 1,27; 3,8 ) "Jeden odszedł ode mnie i musiałem sobie powiedzieć: Z pewnością rozszarpał mi go dziki zwierz; i dotąd go nie widziałem" Czyli jeden odszedł ode mnie, Józef nie odszedł od ojca swego, to bracia jego sprzedali Józefa do Egiptu (Rdz 37,28) I musiałem sobie powiedzieć, i musiał sobie ojciec Józefa powiedzieć mowę słów: Z pewnością rozszarpał mi go dziki zwierz, z pewnością nie rozszarpał Jakubowi Józefa dziki zwierz, bo ojciec Józefa nie rozpoznał by szaty Józefa, umoczonej we krwi kozła (Rdz 37,31) To bracia jego chcieli Józefa pozbawić życia (Rdz 37,20-27) Potem sprzedali Józefa do Egiptu (Rdz 37,28) I dotąd Józefa Jakub nie widział, odkąd Józefa bracia jego sprzedali do Egiptu. Analogicznie do jednego, który odszedł ode mnie, stworzony człowiek Adam oddzielony od systemu duchowo - informacyjnej całości(Eden) przez zjedzony owoc banana, bez nasienia (Rdz 1,29-30) Nie dla was, dla zwierząt, który w systemie duchowo - informacyjnej całości, uczynił falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją (Rdz 44,26-28)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Księga Rodzaju 44,29-31

"A jeżeli zabierzecie i tego, a spotka go coś złego, wtedy doprowadzicie mnie osiwiałego ze zmartwienia do grobu" Czyli a jeżeli zabierzecie, bracia Józefa i tego, Beniamina, którego urodziła Jakubowi Rachela, kochana żona Jakuba (Rdz 29,30) A spotka go coś złego, jak Józefa, którego bracia z nienawiści sprzedali do Egiptu (Rdz 37,28) Wtedy doprowadzicie mnie, Jakuba osiwiałego, przez długo trwającą destrukcje ze zmartwienia, o Beniamina do grobu, miejsce dla rodzaju informacji po długo trwającej destrukcji Analogicznie do Jezusa Zbawiciela chociaż był synem umiłowanym (Mat.17,5; Jan.3,16) To Bóg Wszechmogący posłał Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, by poniósł śmierć w zastępstwie każdego z nas, za nasze myśli, słowa i uczynki. Byśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach przerażenie, etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) I byli świadomi, że nasze myśli, słowa i uczynki, które nie są zgodne z Ewangelią Jezusową, w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji. Bo za czynienie falowych zakłóceń w systemie, na pewno poniesie się wiecznie trwającą śmierć "Gdybym więc teraz przyszedł do sługi twego, ojca mojego, a nie byłoby z nami chłopca, z którego duszą jest związana dusza jego" Czyli gdyby więc teraz Juda, brat Józefa przyszedł do ziemi kananejskiej do sługi twego, nieświadomego ojca Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojca mojego, Judy i braci Józefa, a nie byłoby z nami, braćmi Józefa, chłopca, młody rodzaj informacji, z którego duszą, informacja o całości rodzaju informacji, z nośnikami informacji myśli, słów i uczynków chłopca jest związana, połączona dusza, informacja o całości rodzaju informacji, z nośnikami informacji, myśli, słów i uczynków jego, Jakuba "to gdyby spostrzegł, że chłopca nie ma, umarłby. I tak sprawią słudzy twoi, że sługa twój, ojciec nasz, zejdzie osiwiały ze zmartwienia do grobu" Czyli to gdyby spostrzegł, uświadomił sobie, że chłopca, młody rodzaj informacji nie ma z braćmi Józefa, umarłby, zaprzestałyby odbywać się oddziaływania informacyjne Jakuba - rodzaj informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. I tak sprawią, przyczynią się słudzy twoi, nieświadomi bracia Józefa, co czyni brat ich. Jak my byliśmy nieświadomi, co uczynił dla każdego z nas Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka, sługa twój, nieświadomy ojciec braci Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojciec nasz, braci Józefa zejdzie osiwiały, przez długo trwającą destrukcje ze zmartwienia, o Beniamina, do grobu, miejsce dla rodzaju informacji po długo trwającej destrukcji (Rdz 44,29-31)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Księga Rodzaju 44,32-34

"Bo sługa twój ręczył za chłopca ojcu swemu, mówiąc: Jeśli nie przywiodę go do ciebie, wtedy do końca życia będę obciążony winą" Czyli bo sługa twój, Juda nieświadomy brat Józefa, co czyni Józef brat jego ręczył, zobowiązał się zapewnić życie bratu swemu za chłopca, z którego duszą jest związana dusza ojca mego, ojcu swemu, Judy i braci Józefa, mówiąc słowa: Jeśli nie przywiodę go do ciebie, jeśli Juda brat Beniamina zobowiązaniem nie zapewni życia Beniaminowi bratu swemu, wtedy do końca życia, ukończonej destrukcji będę obciążony winą, bo zobowiązaniem nie zapewnił życia Beniaminowi bratu swemu. Analogicznie do tych, którzy zobowiązali się do zapewnienia zbawienia braciom swoim, a zobowiązaniem nie zapewnili zbawienia braciom swoim, wtedy będą odpowiedzialni za śmierć braci swoich. "Dlatego niech zostanie zamiast chłopca sługa twój jako niewolnik pana mego, a chłopiec niechaj wróci z braćmi swymi" Czyli dlatego niech zostanie zamiast chłopca, z którym jest związana dusza ojca mego sługa twój, nieświadomy brat Józefa, co czyni Józef brat jego jako niewolnik, zależny od decyzji pana mego, Józefa, brata mego, a chłopiec, z którym jest związana dusza ojca mego niechaj wróci, do ojca swego z braćmi swymi, z braćmi Józefa. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, który poniósł śmierć w zastępstwie każdego z nas. Byśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj.21,8 ) I byli zbawieni, żyli wiecznie w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj. 21) "Bo jakże ja mógłbym wrócić do ojca mego, gdyby nie było ze mną tego chłopca ? Nie mógłbym patrzeć na nieszczęście, które by dotknęło ojca mego" Czyli bo jakże ja, Juda mógłbym wrócić do ojca mego i braci Józefa, gdyby nie było ze mną, Judą tego chłopca, z którego duszą jest związana dusza ojca mego ? Nie mógłby, Juda patrzeć, przyglądać się na nieszczęście, że nie było z Judą Beniamina, które by dotknęło ojca mego, bo nie byłoby Beniamina, z którego duszą jest związana dusza ojca mego. Analogicznie do każdego z nas, bo jakże bylibyśmy zbawieni, żyli w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości, gdyby Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka, nie poniósł śmierci w zastępstwie każdego z nas. Byśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwałyby wiecznie (Rdz 44,32-34)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Księga Rodzaju 45,1-3

"Wtedy Józef nie mógł już opanować się dłużej wobec wszystkich, którzy stali wokół niego, i zawołał: Wyprowadźcie wszystkich ode mnie. I nie pozostał przy nim nikt, gdy Józef dał się poznać braciom swoim" Czyli wtedy Józef nie mógł już opanować się dłużej, by dać się poznać braciom swoim wobec wszystkich Egipcjan, którzy stali, na formie ruchu wokół, otaczając Józefa z każdej strony, i zawołał, donośnym głosem: Wyprowadźcie wszystkich ode mnie, by nie pozostał przy Józefie nikt z Egipcjan, którzy stali wokół Józefa. I nie pozostał, bo wyprowadzili wszystkich Egipcjan. przy Józefie nikt z Egipcjan, gdy Józef dał się poznać braciom swoim, że jest bratem ich, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu "Zapłakał tak głośno, że usłyszeli to Egipcjanie i usłyszał to dwór faraona" Czyli zapłakał, rozpoczęły się oddziaływania informacyjne mowy słów, dźwięków, wibracji Judy, z Józefa rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, zakończone płaczem tak głośno, rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem, że usłyszeli, rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, to głośno rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem Egipcjanie z plemienia Chawili przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) I usłyszeli rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, to głośno rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem dwór - administracja faraona - wielki dom "Potem rzekł Józef do braci swoich: Jam jest Józef ! Czy żyje jeszcze ojciec mój ? A bracia jego nie mogli mu odpowiedzieć, bo się go zlękli" Czyli potem rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów Józefa do braci swoich: Jam jest Józef ! Brat wasz. Czy żyje, nie skończyła się destrukcja, jeszcze ojciec mój ? Trwa destrukcja ojca Józefa i braci jego. Ale bracia Józefa nie mogli Józefowi odpowiedzieć mową słów, na mowę słów Józefa, bo się Józefa brata swego zlękli, że poniosą konsekwencje za brata swego, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu, ziemi plemienia Chawili, umownie nazwanej Egiptem (Rdz 45,1-3)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Księga Rodzaju 45,4-6

"Józef zaś rzekł do braci swoich: Zbliżcie się, proszę do mnie ! A gdy się zbliżyli, rzekł: Jam jest Józef, brat wasz, którego sprzedaliście do Egiptu" Czyli Józef zaś rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do braci swoich: Jam jest Józef, brat wasz, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu, ziemi plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) Analogicznie do świadomości każdego z nas że Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, który w zastępstwie każdego z nas poniósł śmierć za nasze myśli, słowa i uczynki, które w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji. A za czynienie falowych zakłóceń w systemie, na pewno poniesie się wieczną śmierć, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) "Lecz teraz nie trapcie się ani nie róbcie sobie wyrzutów, żeście mnie tu sprzedali, gdyż Bóg wysłał mnie przed wami, aby was zachować przy życiu" Czyli lecz teraz z tego powodu niech nie mają utrapienia ani niech nie robią sobie wyrzutów tym, że Józefa tu, do Egiptu sprzedali, gdyż Bóg Wszechmogący wysłał Józefa przed braćmi jego, aby braci Józefa zachować przy życiu, by nie umarli z braku żywności. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, którego Bóg Wszechmogący wysłał, abyśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie. Byśmy byli zbawieni, żyli wiecznie w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj.21) "Bo już dwa lata trwa głód na ziemi, a jeszcze będzie pięć lat bez orki i żniwa" Czyli bo już dwa lata, lunarne, siedemset dwadzieścia dni według dwudziestu czterech miesięcy synodycznych i syderycznych trwa głód, brak wszelkiej żywności, zboże, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produktów z rodzajów informacji, owoców, produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8 ) na ziemi - rodzaj informacji, a jeszcze będzie pięć lat, lunarnych, tysiąc osiemset dni według sześćdziesięciu miesięcy synodycznych i syderycznych bez orki, uprawy roli i żniwa, zbioru żywności z uprawianej roli (Rdz 45,4-6)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Księga Rodzaju 45,7-9

"Bóg posłał mnie przed wami, aby zapewnić wam przetrwanie na ziemi i aby wielu zostało zachowanych przy życiu" Czyli Bóg Wszechmogący posłał Józefa przed braćmi jego, do Egiptu, aby zapewnić wam, braciom Józefa przetrwanie, głodu, brak żywności na ziemi - rodzaj informacji i aby wielu, ludzi zostało zachowanych przy życiu, nie pomarli z braku żywności. Analogicznie do Boga Wszechmogącego, który posłał na ziemię Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, aby zapewnić każdemu z nas zbawienie, życie wieczne w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj.21) I aby wielu ludzi nie poniosło wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie, etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) "Tak więc nie wyście mnie tu posłali, ale Bóg, który mnie ustanowił opiekunem faraona i panem jego domu, i władcą całej ziemi egipskiej" Czyli tak więc nie wyście, bracia Józefa tu, do Egiptu posłali, ale Bóg Wszechmogący, który mnie Józefa ustanowił opiekunem, doradcą faraona i panem, zarządcą jego, faraona domu, administracji i władcą, jak sam faraon całej ziemi egipskiej, plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, którego Bóg Wszechmogący posłał by poniósł śmierć w zastępstwie każdego z nas, za nasze myśli, słowa i uczynki, które w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji (Rz.3,25) I ustanowił Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, Zbawicielem każdego z nas (Łuk.2,11; 19,10; Jan 3,17; 1Tym.1,15) Byśmy nie ponieśli wiecznej śmierci. I ustanowił Panem naszym (Jan 13,13; Dz.2,36; 10,36; Fil.2,11) I władcą całej ziemi (Hebr 1,2; 1Tym.6,15; Obj.1,5) "Idźcie więc spiesznie do ojca mego i powiedzcie mu: To rzekł syn twój, Józef: Bóg ustanowił mnie panem całej ziemi egipskiej, przybądź do mnie niezwłocznie" Czyli idźcie więc spiesznie, do ziemi kananejskiej do ojca mego, Jakuba i powiedzcie mu, Jakubowi: To rzekł syn, Józef twój, Jakuba: Bóg Wszechmogący ustanowił mnie, Józefa, syna Jakuba panem całej ziemi egipskiej, przybądź do mnie, Józefa niezwłocznie, do pana całej ziemi egipskiej. Analogicznie jak Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, Bóg Wszechmogący ustanowił Panem całej ziemi (Rdz 45,7-9)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Księga Rodzaju 45,10-12

"Zamieszkasz w ziemi Goszen i będziesz blisko mnie, ty wraz z synami twoimi i wnukami twoimi, i trzodami twoimi, i bydłem twoim, i wszystko, co masz" Czyli zamieszka Jakub ojciec Józefa w ziemi Goszen, gość i będzie Jakub blisko mnie, Józefa ty, Jakub ojciec Józefa wraz z synami twoimi, braćmi Józefa i wnukami, potomkami synów twoich, Jakuba, i trzodami, rodzaje informacji z produktami rodzajów informacji twoimi, Jakuba, i bydłem, rodzaj informacji z produktami rodzajów informacji twoim, Jakuba, i wszystkim, co masz, wszystkim, co do Jakuba, ojca Józefa należało. "Zapewnię ci tam utrzymanie, bo głód będzie jeszcze pięć lat, abyś nie żył w niedostatku, ty i dom twój, i wszystko, co masz" Czyli zapewnię ci, Józef zapewni Jakubowi ojcu swemu tam, w ziemi Goszen, gość utrzymanie, dostarczać będzie Jakubowi Józef żywność, bo głód, brak wszelkiej żywności, zboże, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produkty z rodzajów informacji, owoce, produkty rodzajów informacji i produkty z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8 ) Będzie jeszcze pięć lat, lunarnych, według miesiąca synodycznego i syderycznego, abyś nie żył w niedostatku, aby Jakub - rodzaj informacji w oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją nie był w niedostatku w oddziaływaniach informacyjnych ze wszelką żywnością, zboże, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produkty z rodzajów informacji, owoce, produkty rodzajów informacji i produkty z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8 ) Ty , Jakub i dom twój, rodzina Jakuba, i wszystko, co masz, wszystko, co do Jakuba, ojca Józefa należało "A oto  widzą oczy wasze i oczy brata mego, Beniamina, że to ja mówię do was" Czyli a oto widzą, rodzajem informacji oczy, rodzaj informacji wasze, braci Józefa i oczy, rodzaj informacji brata mego, syna Racheli, matki Józefa i Beniamina, że to ja, Józef - rodzaj informacji, nazwany według słów Racheli (Rdz 30,24) Mówię do was, braci swoich (Rdz 30,22-24; 35,16-18) Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, który mówi słowa ewangelii do każdego z nas (Rdz 45,10-12)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Królestwo sprawiedliwości

"Przystąpiwszy uczniowie Jezusa Zbawiciela, rzekli mu: Dlaczego mówisz, słowa do nich, którzy nie są uczniami w podobieństwach, zastępstwo słów o podobnym znaczeniu" "A On, Jezus Zbawiciel odpowiadając, rzekł: Wam,  uczniom moim dane jest znać  tajemnice, nieujawnione Królestwo Niebios, sprawiedliwości i dobrych uczynków z pragnienia waszych serc, ale tamtym, którzy nie są uczniami Jezusa Zbawiciela nie jest dane, znać Królestwa Niebios Sprawiedliwości" "Albowiem temu, kto ma, sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia swego serca, będzie dane, otrzyma pragnienie swego serca i obfitować będzie, miał wszystkiego pod dostatkiem, a nawet nadmiar; a temu kto nie ma, sprawiedliwych i dobrych uczynków pragnienia swego serca i to, co ma, będzie odjęte, pomniejszone. Według wiedzy współczesnej dobro wielokrotnie wraca, a zło 77 razy wraca, czyli nieskończenie "Dlatego w podobieństwach, w zastępstwie słów o podobnym znaczeniu do nich mówię, bo patrząc, na sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia serca, nie widzą, i słuchając o sprawiedliwych i dobrych uczynkach z pragnienia serca, nie słyszą ani nie rozumieją, nie mają pragnienia serca do sprawiedliwych i dobrych uczynków" "I spełnia się na nich, zapowiedziane proroctwo Izajasza, które powiada prorocze słowa: Będziecie stale, powtarzanych słów słuchać, a nie będziecie rozumieli, nie będziecie mieli pragnienia swego serca do sprawiedliwych i dobrych uczynków, będziecie ustawicznie, ciągle patrzeć na sprawiedliwe i dobre uczynki, a nie ujrzycie, bo nie macie pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków (Mat 13,10-14)cdn...
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz
Królestwo sprawiedliwości część 2

"Albowiem otępiało, zanikło pragnienie serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków tego ludu, którzy słyszą i widzą i nie mają pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych, dobrych uczynków, uszy ich, do słuchania słów dotknęła głuchota, zanikła funkcja słyszenia słów, oczy swe przymrużyli, niedokładnie zamknęli, żeby oczami nie widzieli wszystkich sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca ani uszami swymi nie słyszeli, o czynionych, sprawiedliwych i dobrych uczynków i sercem swoim nie rozumieli, pragnienia do czynienia sprawiedliwych i dobrych i nie nawrócili się, do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca, a ja Jezus Zbawiciel ich nie uleczył, żeby słyszeli, i widzieli i sercem rozumieli, z pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka" "Ale błogosławione, wypełniają wolę Boga oczy wasze, że widzą i czynią sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia swego serca, i uszy wasze, że słyszą i czynią sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia swego serca (Mat 13, 15-16)cdn...
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama