Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w uniwersum holograficznym
Księga Rodzaju 40,10-12

"A na tym krzewie były trzy pędy; a gdy zaczął wypuszczać pąki, zakwitł, a jego grona winne dojrzały" Czyli a na tym krzewie winnym, nazwany umownie rodzaj informacji dla owocu gron winnych, nazwa umowna produktu rodzaju informacji w formie energetycznej. Były trzy pędy, nazwa umowna zamieszczonej informacji dla gron winnych, a gdy zaczęły wypuszczać pąki, nazwa umowna zamieszczonej informacji o owocu gron winnych, zakwitły, nazwa umowna zamieszczonej informacji dla owocu gron winnych, a jego grona winne, nazwa umowna zamieszczonej informacji w owocach gron winnych, produkt rodzaju informacji, dojrzały, nazwa umowna barwy o niskiej częstotliwości wibracji owoców gron winnych "A miałem w ręku puchar faraona. Wziąłem więc grona i wycisnąłem je do pucharu faraona, a puchar wręczyłem faraonowi" Czyli a miałem w ręku, nazwa umowna funkcjonalnie ukształtowanego zewnętrznie rodzaju informacji w formie energetycznej, puchar, nazwa umowna funkcjonalnie ukształtowanego naczynia z rodzaju informacji, faraona - wielki dom. Wziąłem więc owoce gron winnych, nazwany umownie produkt rodzaju informacji i wycisnąłem owoce gron winnych do pucharu faraona, a puchar z wyciśniętymi owocami gron winnych wręczyłem faraonowi "Wtedy rzekł mu Józef: Taki jest jego wykład: trzy pędy, to trzy dni" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Józefa do przełożonego podczaszych: Taki jest jego wykład w kolejności wydarzeń przyszłych: trzy pędy, nazwa umowna zamieszczonej informacji dla gron winnych, to trzy dni, od zachodu do zachodu słońca. Analogicznie do trzech dni śmierci i zmartwychwstania (Mat. 17, 23; 20,19; Łuk. 18,33; 24,7, 46; 1 Kor. 15,3-4) Jezusa Zbawiciela (Rdz 40, 10-12)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Księga Rodzaju 9,24-29 - przez dominat007 - 19.05.2020, 15:49
Księga Rodzaju 24,9-11 - przez dominat007 - 27.01.2021, 17:43
Księga Rodzaju 24,49-52 - przez dominat007 - 04.03.2021, 18:00
Księga Rodzaju 24,64-67 - przez dominat007 - 15.03.2021, 18:29
Księga Rodzaju 25,1-5 - przez dominat007 - 18.03.2021, 18:10
RE: Instrukcja życia w uniwersum holograficznym - przez dominat007 - 08.04.2022, 18:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama