Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AZS skóra na dłoniach
#11
(11.01.2023, 11:35)szalonaona napisał(a): noo niestety jest to jeden z mniej przyjemnych objawow tej choroby.. odpowiednimi kosmetykami da sie to zmniejszyc

a jakie są odpowiednie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Szczerze powiem, że dla mnie odpowiednie są te, które przygotowuje dla mnie farmaceutka w dozie z przepisu dermatologa.
Odpowiedz
#13
no ja testowalam wiele roznych i bylam juz załamana bo cierpie i ja i dziecko a wtedy znalazlam dobre opinie o protopanie https://www.protopan.pl/
Odpowiedz
#14
poczytalam troche o tym produkcie i ma dobre opinie wiec zamowilam, mam nadzieje ze i u nas sie sprawdzi
Odpowiedz
#15
Dla osób, które intensywnie przyglądają się swojej skórze: czy wiecie, że różne objawy skórne mogą być objawem chorób wewnętrznych? https://naturalnieozdrowiu.pl/choroby-we...na-skorze/ Osobiście uważam, że każda zmiana skórna zasługuje na zainteresowanie i szczególne traktowanie, a przede wszystkim poznanie przyczyn jej powstawania. Czasami jest to pierwszy objaw, że w naszym ciele dzieje się coś niepokojącego, dlatego nie należy ich lekceważyć.
Odpowiedz
#16
Na rynku jest wiele marek z kosmetykami przeznaczonymi do pielęgnacji skór z AZS. Ja kojarzę chociażby Hermz gdzie znajdziesz całą linię jak kremy, balsamy, żele, szampony czy odżywki,. Mają nawet kosmetyki dedykowane dla dzieci.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama