Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatności online
#11
Jak najbardziej same płatności online są niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również chętnie z nich korzystam u siebie w sklepie. Jestem również zdania, że bardzo fajnym pomysłem są płatności z Facebook o których czytałem w https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-pl...nosci-z-fb i myślę, że może to być doskonały dodatek.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja ostatnio odkryłam odroczoną płatność Twisto. Super wygodna i bezpieczna sprawa. Można z odroczonej płatności skorzystać nawet bez rejestracji, ale wtedy działa to tylko w partnerskich sklepach online. Lepiej zarejestrować się i wziąć kartę - wtedy można nią płacić wszędzie (i w sklepach on line i stacjonarnych). Jak się spłaci kartę do 15 dnia następnego miesiąca, to nie są pobierane żadne opłaty .
Odpowiedz
#13
Ja tam płacę BLIKIEM i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#14
ja też korzystam z Twisto. Jestem bardzo zadowolona - nie musze płacić zaraz za zakupy - mam na to określony czas. Ostatnio nawet zarejestrowałam się i teraz już korzystam na pełnych warunkach. Wygodne, szybkie i bezpieczne. Sprawdza się idealnie
Odpowiedz
#15
Przede wszystkim jak chcemy robić przelewy, to musimy zastanowić się nad tym gdzie nam się będzie opłacało je robić. I tutaj mam bardziej namyśli przykładowo przelewy do anglii - bo wiadomo, gdzieniegdzie pobierane są dodatkowe opłaty za przewalutowanie etc. Także warto byłoby się zorientować w tej kwestii bardziej...
Odpowiedz
#16
Jakie wybrać?

___
https://prostezeby.com/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Co do płatności online to ja właśnie czytam tutaj https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/ec...blue-media o tym jaki program partnerski ma firma blue media która oferuje właśnie takie płatności online w wielu formach. Warto poczytać też.
Odpowiedz
#18
Ja zawsze trochę sie bałam płatności online. Bo to moim zdaniem nigdy nie wiadomo czy wszystko będzie ok, więc jak tylko mogłam to ich unikałam. Ale maż mi pokazał Twisto - odroczone płatności i dla mnie to była rewelacja. Bo dzięki Twisto - zawsze mam czas na sprawdzenie zakupionych rzeczy, bez płacenia za nie swoimi pieniędzmi. Dopiero jak wszystko jest ok, to spłacam płatność, a jak nie to towar oddaje, a zwrot pieniędzy wszystko jest załatwiane przez Twisto. Dla mnie to maksimum bezpieczeństwa i wygody.
Odpowiedz
#19
Również używam płatności odroczonych Twisto. Dla mnie to wielka wygoda. Wszystko osbywa się szybko i bezpiecznie. Nie mam żadnych negatywnych uwag
Odpowiedz
#20
A czy ktoś z was może robił przelewy u firmy Easy Send https://www.easysend.pl/przelewy-z-uk-do-polski ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie dokonać u nich warto robić faktycznie przelewy? Słyszałam, że mają korzystne kursy, a koszty wysyłkowe nie są wysokie - także brzmi super...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama