Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza miesiączka
#1
Wiadomo, że czas, kiedy pojawia się pierwsza miesiączką, jest dla dziewczynki bardzo ważnym, ale zarazem stresującym czasem. Jako mama powinniśmy przygotować córkę na ten czas. Można wskazać jej takie portale jak https://www.myob.pl/pierwsza-miesiaczka-...ygotowanie , by poczytała sobie, co to jest pierwsza miesiaczka, oraz to jak się do nie przygotować. Ale też warto rozmawiać z dzieckiem, by wiedziało, że ma wsparcie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja do dziś źle znoszę miesiączki
Odpowiedz
#3
A ja mam z tym spokój odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne. Mam miesiączki ale skąpe i bezbolesne, nie mam potrzeby stosowania tamponów ale za to kupuję takie https://www.ekodrogeria.pl/303-podpaski bardzo dobre ekologiczne podpaski przyjazne dla środowiska
Odpowiedz
#4
Tak, potwierdzam Twoje odczucia i dodam że tu http://antykoncepcjanamiare.pl/bolesne-m...ncepcyjne/ czytałam na ten temat bardzo ciekawy artykuł. Mówi on między innymi o tym że hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych ograniczają wytwarzanie prostaglandyn, tym samym zmniejszając skurcze macicy i związany z tym ból.
Odpowiedz
#5
(19.12.2019, 09:41)enigma napisał(a): ja do dziś źle znoszę miesiączki


Też tak miałam. Nie wiem czy wiesz ale to może być endometrioza, powinnaś porozmawiać ze swoim ginekologiem albo od razu iść do medicover, tam są najlepsi specjaliści zajmujący się właśnie tą chorobą, wykonują bardzo skomplikowane zabiegi i mają odpowiednie  narzędzia diagnostyczne
Odpowiedz
#6
miesiączka do najprzyjemniejszych nie należy ale taki nasz los Wink cieszę sie tylko, ze u mnie te męczanie trwają 3-4 dni. Najgozej pierwszego dnia, ale siostra mi poleciła dobre tabletki na ból vemonis femi i zobiło sie dużo znośniej a nie muszę też garści różnych tabletek brac
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mi akurat sam ginekolog na bolesne miesiączki zaproponował tabletki antykoncepcyjne belara, a że i tak planowałam rozpoczęcie wspołżycia to sie zdecydowałam. W ten sposób upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu - mam zabezpieczenie, a także udało mi się w końcu dojść do ładu z tymi bolesnymi miesiączkami
Odpowiedz
#8
Różnie to jest z miesiączkami i to szczególnie na początku. Jak są bardzo bolesne i dzieje się coś niepokojącego, to rzeczywiście lepiej udać się do ginekologa https://www.arciszewski.pl/ W klinice w Białymstoku uda się skonsultować z doświadczonym ginekologiem. Jego doświadczenie pomoże dobrać leki.
Odpowiedz
#9
Oczywiście, że tak. Przecież jeśli odpowiednio przygotujecie się do tych spraw kobiecych pod kątem merytorycznym, to będzie Wam o wiele prościej w życiu. Na pewno powinnyście być świadome tego, kiedy są Wasze dni plodne, bo to może wpływać na całe Wasze życie.
Odpowiedz
#10
Stare czasy jak sobie przypomnę o mojej pierwszej miesiączce. Trochę lat już minęło i niestety z czasem zaczęłam odczuwać coraz większy pms. Ratowałam się tabletkami przeciwbólowymi, ale w końcu ginekolog zapisał mi żebym spróbowała jak to jest z antykoncepcją hormonalną. Zaczęłam przyjmować tabletki vines i muszę przyznać że poczułam się dzięki nim znacznie lepiej. Ale też z partnerem nie musimy inwestować w gumki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama