Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza miesiączka
#11
Przyznam szczerze, że jeżeli macie problemy z obfitymi miesiączkami, to myślę że dobrym rozwiązaniem byłyby dla was kubeczki menstruacyjne dla dziewic. Wiem że coraz więcej kobiet korzysta sobie z takiego rozwiązania, więc jeżeli jesteś jednym zainteresowani, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę hellosmart.pl. Tam będziecie mogli przeczytać bardzo ciekawy artykuł na ten temat
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja jestem zdania, że zamiast kubeczków czy podpasek, to lepiej stosować tampony. Są wygodne i praktyczne. Pierwsze kilka razy może sprawiać trudność ich aplikacja, ale myślę, że odpowiednie wskazówki pomogą się przełamać. Na pewno w pierwszej kolejności należy przeczytać ten poradnik https://kobiecystyl.pl/jak-wlozyc-tampon...-tamponow/ . Jest tam wiele ważnych informacji.
Odpowiedz
#13
Wiele produktów higienicznych można znaleźć na stronach internetowych. Tam mają w ofercie między innymi pampersy dla dorosłych wkładki czy podpaski. To fajne oferty koniecznie się z nimi zapoznajcie.
Odpowiedz
#14
bardzo dobre popaski ( nie tylko na pierwszą miesiączkę) kupisz też w drogeriach typu Rossman. Z całergo serducha polecam te marki GINGER. Nie dość, ze są bardzo chłonne i wygodne w noszeniu ( nie za grube) to jeszcze są zrobione z organicznej bawełny, bez użycia chloru. to ma ogromny wpływ także na przebieg miesiączki ( mniejsze dolegliwości bólowe itd).

[Obrazek: c28be5c8be40.jpg]
Odpowiedz
#15
Teraz to już się odchodzi od tych zwykłych podpasek. Coraz bardziej popularne robią się kubki menstruacyjne, bielizna czy eko podpaski/tampony. Sama zresztą ich używam. Te eko podpaski z Ginger Organic są świetne Big Grin No i też to mniej szkodzi środowisku.

[Obrazek: IMG-7416.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama