Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okulary
#11
W Blikpol miałam przeprowadzaną laserową korekcję wzroku. Obawiałam się, że mogę nie zostać zakwalifikowana, ale konsultacje przebiegły pomyślnie i udało się ! Nie noszę już okularów, z czego się bardzo cieszę i widzę wszystko doskonale. Jeśli macie jakieś obawy - nie ma co się bać, to nic nie boli, a pomaga i to na całe życie ! Jeśli jednak chcecie poznać więcej historii pacjentów, którzy zdecydowali się na ten zabieg to znajdziecie je tu https://blikpol.pl/opinie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie zakupu okularów korekcyjnych. Koleżanka doradziła mi, zebym w wolnej chwili zgłosiła się do tego salony okulistycznego https://okulista-strzodowie.pl/ ponieważ tam mają spore doświadczenie w dobieraniu odpowiednich okularów do konretnej osoby. Muszę się z nimi skontaktować, zeby poznać więcej szczegółów.
Odpowiedz
#13
Znacie taki zabieg okulistyczny, jak wszczepienie soczewki trójogniskowej? Ja wiem, że takie soczewki są najbardziej zaawansowanymi dostępnymi obecnie soczewkami wewnątrzgałkowymi (IOL). O szczegółach najlepiej rozmawiać z okulistą, więc na wizytę np. w Toruniu możecie umówić się do https://www.citomed.pl/ .
Odpowiedz
#14
Od dziecka jestem krótkowidzem. Okulary towarzyszą mi więc prawie przez całe życie. Praktycznie nie pamiętam już, że kiedyś ich nie nosiłam. Był taki okres, że wada zmieniała się bardzo dynamicznie i zdarzało się, że rodzice kupowali mi okulary nawet 3 razy w roku. Na szczęście w końcu wada się ustabilizowała i obecnie po wizycie w https://blikpol.pl/krotkowzrocznosc zastanawiam się nad nad usunięciem wady. Lekarz mówi, że są duże szanse na całkowitą redukcję.
Odpowiedz
#15
Jaki optyk w piasecznie jest dobry i ma nowoczesny sprzęt do badań? Chcę zbadać wzrok, bo jednak już z trzy lata nie badałem i czuję że wada sie pogłębiła. Polecicie mi gdzie się udać? Najlepiej żeby od razu można było wyrobić okulary i żeby był dyży wybór oprawek w rozsądnych cenach.
Odpowiedz
#16
Ocena stanu dna oka, czyli angiografia oka to precyzyjna diagnostyka wielu schorzeń tego narządu. Badanie do wykonania w Warszawie, jest bardzo dokładne, również terminy oczekiwania są bardzo atrakcyjne, co z punktu widzenia pacjenta ma ogromne znaczenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Okulary mogą być nie tylko praktycznym narzędziem korygującym wzrok, ale także modnym dodatkiem do stroju. W sklepie Vision Express znajdziecie liczne modne oprawki do okularów damskie. Wybierając oprawki trzeba zastanowić się jaki kształt twarzy masz. Niektóre oprawki lepiej pasują do określonych kształtów twarzy. Na przykład, okrągłe oprawki często lepiej wyglądają na twarzach o bardziej kanciastym kształcie, podczas gdy kwadratowe oprawki mogą pasować do twarzy o bardziej zaokrąglonych rysach.
Odpowiedz
#18
No to ja się dowiedziałam ostatnio, że ładne i modne oprawki okularowe damskie można znaleźć u firmy Vision Express i to w super cenie. Dlatego właśnie planuję u nich się rozglądnąć i zobaczymy co mnie się uda upolować. A ponoć mają wybór zróżnicowany i szeroki...
Odpowiedz
#19
Bardzo dobrze prezentują się również oprawki kocie oczy Ostatnio odkryłem tę ofertę i jestem pod wrażeniem zarówno ceny, jak i jakości oprawek. Może warto rozważyć tę propozycję jako potencjalny udany zakup.
Odpowiedz
#20
Warto poznać bliżej ofertę tablic Ishihary w sklepie MDT. Tablice te https://www.mdt.pl/kategoria/drobny-sprz...-ishihary/ to nie tylko wyjątkowe narzędzia diagnostyczne wykorzystywane w badaniach wzroku, ale także nieocenione w diagnozowaniu zaburzeń widzenia barwnego. Dostępne w różnych formatach, tablice Ishihary spełniają najwyższe standardy jakości, a ich zastosowanie w praktyce medycznej wpływa na dokładność diagnozy. Niezwykle przydatne dla okulistów, optometrystów i specjalistów ds. zdrowia oczu, te tablice są nieodłącznym elementem profesjonalnego wyposażenia gabinetów okulistycznych. Pozwól sobie na skorzystanie z wysokiej jakości sprzętu, by zapewnić precyzyjne i rzetelne badania oraz lepszą opiekę nad pacjentami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama