Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dieta podczas chemioterapii
#1
Witam, czy są tu może osoby, które orientują się w temacie chemioterapii? Czy dieta podczas chemioterapii powinna wyglądać jakoś specjalnie? Będę opiekowała się bliską osobą, która zacznie chemię. Wiem, że może być różnie z apetytem i ogólnie z wymiotami więc chcę wiedzieć na co zwracać uwagę. Jak komponować posiłki i czy coś szczególnego powinnam w tej diecie zawrzeć, coś wyeliminować?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No podczas tak duzej ingerencji dieta na pewno powinna byc odpowiednio dopasowana, żeby dodatkowo nie obciązac organizmu. Najlepiej zeby dietetyk sie tym zajal. Mozna sie umowic do kliniki leczenia otylosci w szpitalu mediocver, na pewno beda wiedziec jak działac
Odpowiedz
#3
Ja to sama mam z tym nie lada problem, dlatego pod wieloma względami mam nadzieję rozwiązać odpowiednio tę sprawę i będę sobie ogólnie kierować opcje ku na przykład możliwościom samodzielnego gotowania. Muszę jednak zadbać o zdrowie, dlatego ciekawi mnie budowa nosa . Co o niej wiecie?
Odpowiedz
#4
Wiem, że dobrą opcją w takiej sytuacji są nutridrinki, po które faktycznie sporo osób sięga. Sama kupuję takie produkty dla mojej babci - stąd wiem, że najlepsze ceny na nie mają w DOZie.
Odpowiedz
#5
Dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i funkcjonowanie całego organizmu. Jeśli macie jednak co do tego wątpliwości, to zajrzyjcie na stronę https://mojandroid.com.pl/dieta-dbajmy-o-siebie/ Uważam, że warto postawić na zdrową i różnorodną dietę.
Odpowiedz
#6
Przy takiej przypadłości, tym bardziej warto wybrać się do dietetyka, który ustali idealny jadłospis, który będzie odpowiednio zbilansowany. Tutaj możecie polegać chociażby na poradni dietetycznej https://perfekcyjnalinia.pl/dietetyk-kli...ietetyczna , która ma szeroką wiedzę, doświadczenie. Nawet ich usługi są skierowane dla dzieci.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja w takim przypadku nie ryzykowałabym i postawiłabym na specjalistę. Jakby nie było dobry dietetyk w Kielcach na pewno wam pomoże i opracuje właściwą dietę, która będzie dobrze zbilansowane, zdrowa. Chociażby w tym kierunku możecie się zgłosić do poradni Perfekcyjna Linia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama