Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgrabny wózek
#11
Mi zależy przede wszystkim na tym, aby wózek był na całe wózkowanie i żaden teren nie był dla niego straszny. Jednocześnie chciałabym aby był zgrabny, bo często będę jeździć nim w mieście. Idealnym wydaje się być właśnie Riko Nano pro. W dodatku to wózek na każdą kieszeń, bo nie jest drogi!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja będę kupować Riko Nesa. Ma nowoczesny look, jest moim zdaniem bardzo dopieszczony i odpowiada mi.
Odpowiedz
#13
W ofercie marki Riko na pewno coś znajdziesz - wybór mają ogromny a i jakość dobrą przy niskich cenach. Moim wyborem będzie Basic Sport Uśmiech
Odpowiedz
#14
Riko Nano Pro - zdecydowanie. Nie dość, że zgrabny, to jeszcze funkcjonalny i bardzo wygodny dla dziecka.
Odpowiedz
#15
Riko Nano Pro należy do takich zgrabnych wózków. Przy nim sporym zaskoczeniem jest waga i wygląd wózka, bo przy okazji jest to wózek terenowy.
Odpowiedz
#16
(08.03.2023, 11:05)mpire napisał(a): Mi zależy przede wszystkim na tym, aby wózek był na całe wózkowanie i żaden teren nie był dla niego straszny. Jednocześnie chciałabym aby był zgrabny, bo często będę jeździć nim w mieście. Idealnym wydaje się być właśnie Riko Nano pro. W dodatku to wózek na każdą kieszeń, bo nie jest drogi!

Całe szczęście dzisiaj te modele są coraz lepszej jakości i starczają na dłużej niż kilka miesięcy. Natomiast problem tkwi w cenie, bo zazwyczaj te najlepiej oceniane są przy okazji drogie

_______________________________________
Przewozy autokarowe na terenie Krakowa
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Też właśnie takiego potrzebuję. Mieszkam na wsi i często będę wozić wózek w bagażniku więc musi łatwo i szybko się składać a do tego być lekki i zgrabny. Riko Nano Pro spełnia wszystkie moje oczekiwania i ten wózek polecam też Tobie.
Odpowiedz
#18
Jeśli nadal szukasz ciekawego wózka to polecam sprawdzić sklep internetowy Danex24 i ich retro produkty np. https://danex24.pl/330-retro wydaje mi się, że znajdziesz coś ciekawego dla siebie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama