Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akumulator do wózka widłowego
#1
Wiecie, że na akumulatory w wózkach widłowym znacznie się od siebie różnią? Nie byłam tego świadoma dopóki nie zaczęłam poszukiwać sprzętu do własnej firmy. Bardzo ważnym jest odpowiednio dobrany akumulator do wózka widłowego. Ma on wpływ między innymi na czas wykonywania swojej pracy. Wiecie, że akumulatory do wózków widłowych kwasowo-ołowiowe, należy ładować jak najdłużej, a samo pełne naładowanie może wynosić nawet do 8 godzin? W urządzeniach posiadających baterie litowo-jonowe ładowanie może odbywać się w dowolnym momencie, nie jest konieczne, aby bateria była w pełni naładowana.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A skoro już mowa o różnych akcesoriach do wózków widłowych, to czy wiecie, co bardzo przydaje się w przypadku, kiedy taki wózek jest używany na zewnątrz pomieszczeń? Ja słyszałam, że jest to kabina do wózka widłowego. Może ona zapewnić komfort pracy nawet wtedy, kiedy warunki pogodowe na dworze są bardzo niesprzyjające. Tym bardziej, że można tam zamontować klimatyzację.
Odpowiedz
#3
Raczej na takich sprawach ja się jeszcze nie zastanawiałem ale chcę powiedzieć, że bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć dokładnie jak można łączyć ze sobą akumulatory kwasowe. Bardzo dobrze o tym napisano w https://www.fachowyinstalator.pl/jak-moz...y-kwasowe/ i wiem, ze to są bardzo ważne sprawy.
Odpowiedz
#4
Wszelkiego rodzaju akumulatory czy baterie można kupować w sieci i także baterie alkaliczne https://baterie-hurt.pl/pl/16-baterie-alkaliczne Na pewno się przydadzą w domu i warto kupić takie dobrej jakości produkty. Zdecydowanie opłaca się wybrać takie.
Odpowiedz
#5
Jaki jest koszt?

__
broker energetyczny
Odpowiedz
#6
Zużyte baterie i akumulatory w firmie podlegają audytowi nie wiem czy jesteście tego świadomi. Lepiej o tym poczytajcie https://projectzerowaste.pl/audyt-srodowiskowy/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama