Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
światłowód - który dostawca w Białymstoku ?
#1
Hej hej Uśmiech jak w tytule - jakich dostawców usług jeśli chodzi o internet ( najlepiej światłowód) możecie polecić na terenie Białegostoku ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
wiesz co to zalezy gdzie konkretnie mieszkasz, tu trzeba szukać na pewno wśród firm działających lokalnie. Może Elpos ?
Odpowiedz
#3
ja polecam wyżej wspomniany Elpos, mają nie tylko dobry internet ( w wielu lokalizacjach, choć nie wszędzie, jest dostepny internet po światłowodzie), ale też fajną ofertę na telewizję a nawet na tel stacjonarne ( choć ja już od wielu lat z nich nie korzystam).
Odpowiedz
#4
super, wielkie dzięki za pomoc, na pewno sprawdze sobie ich ofertę. Na kablówkę być może też się skuszę także dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#5
(03.01.2023, 17:49)tiki napisał(a): super, wielkie dzięki za pomoc, na pewno sprawdze sobie ich ofertę. Na kablówkę być może też się skuszę także dzięki Uśmiech

noo opłaca się, jak się bierze pakiet to wychodzi taniej. ogólnie jakość usług ok, ceny też mają konkurencyjne. no i obsługa klienta bardzo pomocna a to też ma według mnie duże znaczenie.
Odpowiedz
#6
Internet mobilny jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być online wszędzie tam, gdzie są. Jest to szczególnie przydatne dla osób pracujących zdalnie lub podróżujących, ponieważ pozwala im na dostęp do sieci w różnych miejscach. Bardzo fajną porównywarkę możesz znaleźć na stronie https://panwybierak.pl/oferty/internet-m...-danych/62
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mobilny internet jest ok ale raczej tylko na wyjazdy, tak na co dzień w domu jednak nic nie zastąpi stałego łącza. Tak czy siak raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc, jak tylko ogarnę sajgon w pracy, który obecnie mam, na pewno wezmę się za załatwianie formalności Uśmiech
Odpowiedz
#8
no to powodzenia w pracy, tez mam ostatnio gorący okres Uśmiech a jak coś to formalności tu sprowadzone są do niezbędnego minimum, szybko pójdzie Uśmiech
Odpowiedz
#9
wiem, wiem Uśmiech ostatnio kilkoro znajomych o nich wspominało, takich firm działających tu lokalnie jak się okazuje jest trochę, ale jednak o nich słyszę zwykle same pozytywne opinie.
Odpowiedz
#10
Właśnie nie tak dawno wiele osób polecało mi internet dostawcy . Widziałem, że firma posiada dosyć atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o wybór Internetu, dodatkowo działa on bardzo sprawnie, więc może jednak spodoba wam się takie rozwiązanie, chyba, że już postawiliście na internet od tej firmy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama