Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybkie terminy do lekarza medycyny pracy - gdzie ? ( Warszawa)
#1
jak w temacie, orientujecie się może gdzie można sprawnie, bez zbędnego oczekiwania, umówić się do lekaza medycyny pracy ? chodzi o badania okresowe.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
jeśli zalezy Ci na czasie do radze jechać na Mokotów, do przychodni Medivita ( ulica Rejtana 15 o ile mnie pamięć nie myli). z tego co pamiętam to mają tu szybkie terminy, nawet z dnia na dzień.
Odpowiedz
#3
to prawda, też polecam Medivitę. A dodatkowo ( jeśli nie ma potrzeby wykonywania jakiś dodatkowych badań na miejscu) można umówić się na konsultację online, to też duże udogodnienie bo nie trzeba wtedy nawet jechać do placówki.
Odpowiedz
#4
wielkie dzięki za szybką pomoc i namiar, na pewno poczytam i zorientuje się co i jak. Nie wiedziałam, ze można się umawiać na e-wizyty także do takich specjalistów, miłe zaskoczenie Uśmiech
Odpowiedz
#5
Niestety ja jakoś nad tym nie myślałem, ale również jakiś czas temu zdecydowałem się na to aby wiedzieć również do którego lekarza właśnie najlepiej jest chodzić. W każdym razie dziś już wiem, że w Gdańsku to przede wszystkim w centrum medycznym https://goo.gl/maps/27qpTot5hD73m3DUA na pewno będzie pod właściwą opieką.
Odpowiedz
#6
no to prawda, takie konsultacje online są sporym ułatwieniem bo nie trzeba ( w tym wypadku) jechać na Mokotów. Kolejek tam raczej i tak nie ma bo wizyty umawiane są na konkretną godzinę, ale tak czy siak, jest wygodniej i sprawniej.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
udało się już coś załatwić tiki ? daj znac! ja muszę niebawem zrobić kontrolne badania krwi, dobrze, że tu też mają taki gabinet zabiegowy, panie pielęgniarki bardzo uprzejme i pewne w tym co robią Uśmiech
Odpowiedz
#8
jeszcze nic nie załatwiałem ale wiem, że terminy to około 2-3 dni także na spokojnie, mam jeszcze czas Uśmiech ale na badania krwi polecam się wybrać, bezboleśnie, sprawnie, w miłej atmosferze Uśmiech
Odpowiedz
#9
Trzeba przyznać, że lekarz bez kolejek to chyba marzenie każdego pacjenta. A czy wiecie, że my również mamy wpływ na to, jak długa będzie taka kolejka? Bardzo ważne jest terminowe odwoływanie wizyt, kiedy coś nam wypadnie. Dzięki temu na nasze miejsce automatycznie może "wskoczyć" inny pacjent, a tym samym kolejka może się skrócić.
Odpowiedz
#10
Osobiście mogę Wam polecić stronę https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/powiekszanie-penisa/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego centrum medycznego Vivomed w Sosnowcu. Czasy oczekiwania są maksymalnie możliwe skrócone, dzięki czemu szybko uzyskacie profesjonalną pomoc lekarską.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama