Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwiert studni głębinowej
#1
Dzień dobry, chciałabym wykonać odwiert studni głębinowej. Czy możecie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę? Na internecie jest ich bardzo dużo, zaciekawiła mnie oferta https://beskidwiert.pl/, może ktoś z Was korzystał z ich usług i macie jakąś opinię? Proszę o pomoc w wyborze, pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Takimi pracami zajmuję się specjalistyczne firmy i na pewno również sprawdź od razu przy budowie studni jak wybrać najlepszy falownik pompy. Muszę przyznać, że ogólnie same studnie głębinowe są bardzo dobrym rozwiązaniem i ja na pewno na ten moment bym z nich nie zrezygnował.
Odpowiedz
#3
Hej, my z mężem jesteśmy dopiero na początku budowy domu i zastanawiamy się gdzie kupić oraz jaka będzie najlepsza pompa powierzchniowa . Możecie polecić jakieś firmy, które zajmują się sprzedażą takich pomp? Wielokrotnie słyszałam o firmie Dambat. Co o nich powiecie, ktoś z was się u nich zaopatruje?
Odpowiedz
#4
Przed wykonaniem odwiertu studni głębinowej należy dokładnie przeanalizować jakość gleby https://odpowiedzinapytania.pl/badanie-w...o-analizy/ . Analiza gleby pozwoli określić, czy w miejscu, w którym planowany jest odwiert, występują skały, które mogą utrudnić wykopanie studni. Ponadto, analiza gleby pozwoli na określenie, czy występują skały, które są nasycone wodą, co może wpłynąć na wybór odpowiedniej technologii wykonywania studni. Analiza gleby pozwoli także określić, czy w wodzie gruntowej występują substancje, które mogą być szkodliwe dla zdrowia człowieka lub zwierząt . A wy jakie macie zdanie na ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama