Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózki Riko - dylemat
#11
Tak wiele różnych wózków ma ta marka, że ciężko wybrać! Najbardziej przekonał mnie chyba Nano Pro. Co myślicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja chcę wozić córkę w Riko basic Pastel. To jeden z tańszych wózków od tej marki. Ma pompowane koła, dobrą amortyzację i dużo miejsca w gondoli, spacerówce a nawet koszu zakupowym Uśmiech
Odpowiedz
#13
Nie dziwię się, że masz dylemat. Wszystkie wózki tej marki mają coś w sobie. Mnie jednak najbardziej przekonał Riko Basic Pastel. Jeden z tańszych w pełni odpowiada mi z wyglądu i wydaje mi się idealnie wychodzić naprzeciw moim oczekiwaniom.
Odpowiedz
#14
Wózku Riko są fajne, bezpieczne, dobrze przemyślane. Dlatego też ciężki zdecydować się na jeden konkretny. U mnie ze względu na kompaktowe rozmiary, wybór pada na Riko Nano Pro Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja totalnie zakochałam się w modelu Side! Widzieliście ten czarny na miedzianej ramie?!
Odpowiedz
#16
Ja polecam Riko Nesa. Wózek w całkiem dobrej cenie, dobrze powinien się podbijać na wyższe krawężniki. Ma dobrą amortyzację i sporo miejsca w gondoli i spacerówce, a spacerówka powinna być dobra na całe wózkowanie, bo siedzisko składa się razem z ramą wózka.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama