Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty walki - boks, mma
#1
Hej, ostatnio chciałem zapisać się na sporty walki, tylko nie wiem na jakie. Jestem trochę otyły i chciałem trochę się poruszać, widziałem, że wiele osób zaczynając trenować mma czy boks, zrzuciło wiele kilogramów. Co polecilibyście mi na początek. MMA czy boks?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Też by mi pasowało parę kilogramów zrzucić, ale póki co nie mam takiej możliwości, ale czemu nie? Tylko zamiast sporty walki wybrałabym sztuki walki, ponieważ uczą siły charakteru, woli, kształtują tez kondycję fizyczną. Na razie zapisałam dzieci na zajęcia z capoeira https://www.capoeiradladzieci.com.pl/  bo wolą komputer od jakiejkolwiek aktywności fizycznej, a capoeira to dobry sposób, by zapewnić im ruch. A jeśli dzieci to polubią to już najlepsze co może być. Może i ja kiedyś spróbuję tej sztuki walki rodem z Brazylii? Kto wie.
Odpowiedz
#3
Bierz boks albo mma . caoperia jest dla lamusów Tongue
 Porady dietetyczne i treningowe Zrzuć Brzuch - https://zrzucbrzuch.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama