Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słodycze reklamowe
#1
Polecicie jakąś firmę, która zajmuje się przygotowywaniem słodyczy reklamowych i będzie można liczyć na wykonanie z logo firmowym. Jakieś czekoladki, cukierki, coś w tym stylu. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Swoją ofertę tworzy między innymi www.slodyczereklamowe.com.pl, gdzie wykonują słodycze reklamowe na zamówienie. Cukierki, czekoladki, żelki i wiele innych. W zależności od potrzeb można zamówić także całe firmowe zestawy słodyczy.
Odpowiedz
#3
A kojarzycie firme https://virtualpeople.pl/ ? Oni mają bardzo duże doświadczenie w kwestii pozycjonowania i bym się odezwała do nich i dogadała cała sprawę najlepiej
Odpowiedz
#4
To dobry pomysł na reklamę?

__
szalunki ścienne
Odpowiedz
#5
Takiego rodzaju gadżetów reklamowych ja jeszcze niestety nigdy nie miałem okazji mieć więc także ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Od siebie za to chcę dodać, ze właśnie na pewnej stronie www miałem okazję zapoznać się z opisem gdzie wyjaśniono jakie gadżety reklamowe dla branży budowlanej są na pewno dobrą opcją.
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem warto inwestować w różnego rodzaju gadżety reklamowe opatrzone logo firmy. My akurat działamy w branży medycznej, więc zdecydowaliśmy się zainwestować w chusteczki higieniczne reklamowe. Zamówiliśmy je w firmie Capira. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia? Bo my jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mysle, ze i slodycze i gadzety to super pomysl. Duza popularnoscia ciesza sie tez maskotki z nadrukiem producent dba o ich jakosc i wykonanie dzieki czemu pomagaja wielu firmom budowac przywiazanie do marki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama