Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka woda Wam najbardziej smakuje?
#1
Pijecie wodę gazowaną czy raczej tą bez gazu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Woda tylko niegazowana najlepiej w poręcznej butelce i z "dzióbkiem" Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja ogólnie nie kupuję raczej wody w butelkach, tylko pije wodę przefiltrowaną w dzbanku filtrującym, takim jak na stronie https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html. Jest to dla mnie najbardziej ekonomiczne i najwygodniejsze rozwiązanie, które polecam każdemu. Tym bardziej, że ani takie dzbanki, ani filtry do nich, wcale nie są drogie Wink  
Odpowiedz
#4
I bardzo dobrze robisz, ekologicznie, tak jak ja, z tym  że ja swojej warszawskiej kranówki nie muszę filtrować, jest czysta, nawet dzieci w szkołach mają teraz poidełka z kranówką
Odpowiedz
#5
Mi smakuje staropolska z tej hurtowni https://wodadlafirmy.pl/, moim zdaniem to najlepsza woda dla firm, kiedyś szef zamawiał inną, ale była raczej bez szału, a cenowo też wypadała gorzej. Ta staropolska ponoć cenę ma całkiem atrakcyjną. W domu natomiast korzystam z dzbanka filtrującego, kiedyś nosiłem wodę ze sklepu ale schodzi jej u nas tyle ze zgrzewka starczała max na 2 dni i nie mam siły tego tachać ciągle. W domu dzbanek jest super. W pracy się nie sprawdza, jednak lepiej jak masz pod ręką na biurku butelkę.
Odpowiedz
#6
Ja wolę niegazowaną. Najczęściej kupuję albo Żywiec Zdrój albo Nałęczowiankę. Rzadziej Cisowiankę, aczkolwiek też nie jest zła.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jest teraz sporo różnych wód do wyboru ale nie wiem, czy nie lepsza opcją od kupowania wody w butelkach jest zainwestowanie w filtry i zmiękczacze wody, które sprawią, że woda z kranu będzie czysta, miękka i zdrowa. Jesli woda jest dobrze przefiltrowana to mozna ja pić bez przegotowania nawet prosto z kranu.
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o wodę i jej czystość to warto zapoznać się z ofertą tego sklepu https://www.oriontecdladomu.pl/ Wieloletnie doświadczenie na rynku w sprzedaży produktów do uzdatniania wody. Na pewno tam znajdziecie to czego szukacie aby woda pitna była idealna do waszych potrzeb.
Odpowiedz
#9
Najbardziej smakuje mi zwykła woda do której ewentualnie dodaję elektrolity do picia bo dzięki nim mogę lepiej nawodnić organizm, nieraz sama woda nie wystarczy zwłaszcza jeśli ćwiczysz albo pracujesz intensywnie umysłowo czy fizycznie
Odpowiedz
#10
najlepsza jest muszynianka Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama