Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić z brzydką blizną?
#21
Bardzo fajna metoda sa zabiegi laserowego usuwania blizn, sama mialam jedna, w widocznym miejscu, nie wygladalo to zbyt estetycznie dlatego postanowilam cos z tym zrobic, wybralam sie do gabinetu dermed w katowicach i tam mialam wlasnie laserowy zabieg, mowie wam, rewelacja, nie ma co czekac , warto sie zdecydowac
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Ale jeśli faktycznie Wam to przeszkadza, to jesteście w stanie usunąć takie zmiany poprzez medycynę estetyczną. Najlepiej będzie zawsze zajrzeć do http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/...nie-zmian/ i rozważyć skorzystanie z tego typu zabiegów. Czuję, że faktycznie może się to sprawdzić, przekonajcie się o tym.
Odpowiedz
#23
No jak co.. usunac Big Grin Chyba ze lubisz ja to zostawic Big Grin Podobno niektorzy wykonuja tez na nich tatuaze ale jak dla mnie to odpada Big Grin W Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy robia takie zabiegi z uzyciem lasera, poczytaj sobie i przemysl bo ja uwazam osobiscie ze warto Big Grin
Odpowiedz
#24
Proponuję rozwiązanie nieco mniej inwazyjne a zarazem skuteczniejsze niż kosmetyki, czyli wykonanie tatuażu na bliźnie, która jest dla nas powodem kompleksów. Obecnie tatuaże są tak pięknie wykonywane, że można je potraktować w kategorii sztuki. Polecam do wykonania sprawdzone miejsce link.
Odpowiedz
#25
Jeśli się jeszcze nie zagoiła, to może Ci pomóc octenisept bez recepy . On ładnie odkazi ranę, a dzięki temu ona znacznie szybciej się zagoi. Potem musisz kupić specjalny środek właśnie na blizny. Do kupienia jest na pewno w sieci, ale także i w aptekach stacjonarnych. Możesz spróbować z tym na b, ale nie pamiętam całej nazwy.
Odpowiedz
#26
Coraz więcej osób korzysta z takich zabiegów, niektórzy dla poprawienia urody inni aby pozbyć się kompleksów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Kto z nas ich nie ma. Maz łysieje i przeszkadza mu to od kiedy pamiętam. Dla mnie to bez znaczenia ale on chce mieć włosy, co ja jak najbardziej rozumiem. Zapisałam go już na konsultację do Centrum Elite w Warszawie. Zobaczymy co można z tym zrobić.
Odpowiedz
#28
Wiem, że są jakieś kosmetyki, które rozjaśniają skórę. No, ale przede wszystkim jest ważna dbałość odpowiednia o ranę. W ten sposób możemy uniknąć blizny. Przykładowo tutaj świetnie sprawdzić się może octenisept spray , który odkaża i leczy rany.
Odpowiedz
#29
A myśleliście o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej? Ja uważam, że to może być całkiem dobre rozwiązanie. Poczytajcie chociażby o zabiegach osocza bogatopłytkowego u pani doktor Ewy Kopycińskiej: https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/o...e-fibryna/. Mają świetny wpływ między innymi właśnie na blizny.
Odpowiedz
#30
Ja długo zmagałem się z bliznami potrądzikowymi, aż w końcu zwróciłem się do Centrum medycznego Esderm z Wrocławia, a oni pomogli mi z tym problemem. Polecam tę placówkę, gdyż to niesamowici specjaliści, którzy potrafią pomóc i dysponują bardzo nowoczesnym sprzętem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama