Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nudności, ból brzucha
#1
Wczoraj dowiedziałem się o https://silicol.pl/ Refluks, zgaga, biegunka, wymioty – kto może stosować silicol®gel? Moim zdaniem warto skorzystać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ból brzucha często jest wynikiem niewłaściwej diety, która może prowadzić do zaburzeń trawienia. Spożywanie dużych ilości niezdrowych tłuszczów, cukrów prostych oraz produktów przetworzonych może prowadzić do nadwagi, zaburzeń gospodarki hormonalnej oraz problemów z jelitami. W takiej sytuacji warto skupić się na zmianie nawyków żywieniowych, zwiększając spożycie warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych oraz zdrowych źródeł białka. Dodatkowo pomocne mogą okazać się suplementy na trawienie.
Odpowiedz
#3
Na problemy trawienne, nudności czy wzdęcia to ja bym na pewno sprawdził suplement Flat Belly z https://gloowi.pl/ . Wspomaga cały układ pokarmowy, cała dobroć zamknięta jest w wegańskich kapsułkach, bez żadnych wypełniaczy. Suplementy z tej marki można ze sobą łączyć, tak aby zadbać na przykład także o zdrowy sen czy układ hormonalny.
Odpowiedz
#4
Takie objawy mogą wskazywać na problem z jelitami. Warto o nie szczegolnie zadbac stosując preparat Intesta z maślanem sodu Uśmiech Czytałam, ze dzialanie jest potwierdzone badaniami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama