Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery Enduro
#1
Zawsze warto mieć bardzo dobry rower. Ja na przykład ostatnio dowiedziałem się o rowery enduro .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dla mnie bardziej odpowiedni byłby taki https://rowerycube.pl/92-rowery-crossowe rower crossowy bo to jest rower uniwersalny. Doskonale nadaje się do jazdy codziennej, na przykład do pracy ale jak chce ktoś wykorzystać ten rower na dłuższy wypad to też się do tego świetnie nadaje
Odpowiedz
#3
A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to jaki kask dla dzieci na rower moglibyście mi polecić? Kupiliśmy synkowi na urodziny jego pierwszy rower, teraz wybieramy do niego akcesoria, właśnie między innymi kask. Z jakich kasków korzystają Wasze dzieci?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama