Otrzymaliśmy 44% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja online
#1
Jak to widzicie - bluplatform.io/organizacja-konferencji-i-kongresow-online-przygotowanie-krok-po-kroku/ ?
Czy warto działać na takiej zasadzie, korzystać ze wsparcia specjalistów?
Jak to wyglądało w Waszym przypadku, na co należy zwrócić uwagę? Podpowiedzi, sugestie?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No jest to rozwiązanie, ale co inaczej jest też face to face spotkanie. Dlatego moim zdaniem warto zorganizować jakieś bezpośrednie spotkanie biznesowe. Co do lokum to na pewno coś wybierzecie, zresztą i tutaj http://donprestige.com/eng/conference-rooms możecie zapoznać się z atrakcyjnymi propozycjami.
Odpowiedz
#3
Nie każde wydarzenie, da się zorganizować w formie online, czasem event taki jak konferencja zrobi dużo większe wrażenie - jeśli będzie zorganizowany onsite. Dlatego http://www.aplanet.pl/konferencje/ organizacja szkoleń i konferencji , to zadanie dla profesjonalnej firmy, która wie na co zwrócić uwagę i zawsze zwraca uwagę na drobne detale, które składają się na całość takiej oferty.
Odpowiedz
#4
Słyszałam o takich wydarzeniach online, w męża pracy taka konferencja była organizowana jakiś czas temu. Gdybym miała sama zająć się takim wydarzeniem to na pewno zaufałabym profesjonalistom, takie agencje eventowe jak Fox Events są w stanie zorganizować również wydarzenia online, profesjonalnie i od a do z. Zobaczcie sami na ich ofertę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama